Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti hogyan járnátok be spanyolo...

Ti hogyan járnátok be spanyolországot? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Itt most nem feltétlenül az útvonlra gondolok,hanem hogy gyalog,kocsival,biciklivel stb.

Én igazából a kaland miatt is a gyalogos vagy bicajos megoldásra szavazok.Biciklivel csak az a baj,hogy elég messze van és ott az Alpok meg a Pireneusok is ugye.Régóta szeretnék már egy ilyen túrát és eddig úgy néz ki,hogy repcsivel megyek Barcelonába és onnantól gyalog.De ez még csak terv,semmi konkrét.Volt aki már így járta be spanyolországot?



2012. jún. 29. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem voltam Spanyolországban sajnos, de én szerintem azt csinálnám, hogy gyalog meg tömegközlekedéssel, mondjuk 2-3 hét, akár egy hónap alatt (amennyi időm épp van, meg amennyire van pénzem persze) körbejárnék olyan városokat, részeket, amik érdekelnek.

Pl. Madrid, Barcelona... Tehát csak pár várost, de azokban eltöltenék 4-5 napot legalább, és mondjuk repülővel a másikba, ott megint ennyi idő...


Idén ilyen útra megyek, csak nem Spanyolországba. Majd meglátom, hogy bejön-e így a dolog. :) Egyelőre csak remélem, hogy jó lesz.

2012. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi választ:)Jó tudni,hogy mások is hsonlón gondolkodnak mint én.Melyik országba mész amúgy?
2012. jún. 30. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:

USA. :)

(NY, Orlando, SF, LA)

2012. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apránként. Ha Barcelonába repülővel mész, akkor jó pár napot érdemes a városban eltölteni, ott jól elvagy gyalog és tömegközlekedéssel. Aztán bérelnék egy biciklit (esetleg vennék egy használtat olyan helyen, ahol vissza is vásárolják) és irány Valencia egy pár napra. Onnan más útvonalon vissza Barcelona, mondjuk Zaragozán keresztül. Megint pár Barcelona, esetleg valamelyik nap HÉV-vel (vagy biciklivel) a Costa Brava (Blanes környéke). ha hosszabb időre mész, akkor Valenciából egy Madridi út (és onnan Zaragoza) még beleférhet.
2012. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából úgy vagyok vele,hogy ha már kimegyek akkor kb. mindent megnézzek,ami érdekel.Akár 2-3 hónapot is rászánnék.Amúgy ez nem hülyeség amit írsz,hogy biciklit kölcsönözni.Ez még eszembe se jutott,majd utánanézek.

Costa braván mindenképp végigmennék.


Első válaszoló: USA-ba majd én is kinézek ha minden jól megy (nagy álmom a Grand Canyon),de először az öreg kontinenst(főleg Spanyolo.,Olasz,Görög stb.)akarom bejárni.


Köszi a válaszokat:)

2012. jún. 30. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Spanyolországot tervezek majd egyszer, mert ott még sajnos nem voltam.

Úgyhogy USA után valamikor az is jön majd. :) Persze minden csak szépen sorban. USA olyan régóta nagy álmom volt, és most összejött, rengeteg spórolással, úgyhogy idén nem volt kérdés, hogy ez minden más lehetőséget megelőz. :)


Jó nyaralást neked Spanyolországban!!! :)

2012. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi,bár szerintem csak jövőre megyek.Egy ilyen túrára azért jobban felakarok készülni.

Neked meg jó nyaralást az USA-ban:)

2012. júl. 1. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :)
2012. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!