Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldre szeretnék költözni...

Külföldre szeretnék költözni a családommal. Hol érdemes új életet kezdeni szerintetek? És mennyi pénz kell a kezdéshez kb?

Figyelt kérdés
Én már utána nézegettem az országoknak és Franciaország szimpatikusnak tűnik.Öt éven belül szeretnénk kimenni!Bármilyen tanácsot szívesen várok!Előrre is köszi mindenkinek!!!

2012. aug. 11. 13:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nagyon kedvesek vagytok!!!Még gondolkodom,hogy hova lenne érdemes kimenni.De minden országnak/népnek megvannak a hátrányai.És a vendég munkást itt sem szeretjük,mert elveszi előlünk a melót.

Nekünk olyan ország kellene ahol a gyerekünk is sikeres lehet később.De itt mi vár rá?

2012. aug. 13. 16:41
 12/15 anonim válasza:
Amerikaban lehet nagy jovot tervezni, a kezdetek nagyon nehezek. De utana ha minden beindult, nagyon szep eletet lehet elni. Tapasztalatbol irom
2012. aug. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Te merre élsz Amerikába?Milyen ott a közbiztonság meg az élet színvonal.Mi kell ahhoz,hogy kimenjek.Vízum azt tudom.Még?
2012. aug. 26. 14:17
 14/15 anonim válasza:
Németország
2013. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pub ***** válasza:
Franciaorszag nagyon jo gely, itt elek, nem ifaz, hogy bunkok soooot!!!! Azok mondjak, hogy a franciak bunkok, akik nem eltek meg itt. Ha beszeled a nyelvet kulon jo!! 7 eve jarok ide, egy eve twlepedtem le, nincs az a penz amiert ujra Mo ra mennek
2014. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!