Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába költözés! Ki tartana...

Angliába költözés! Ki tartana velem?

Figyelt kérdés
Nyáron végeztem az iskolával, és semmi munkalehetőség itthon, ezért úgy gondoltam külföldön próbálok szerencsét. Még az éven szeretnék kimenni, van valamennyi rászánható összegem (kb 400 ezer FT) Viszont nem szeretnék egyedül menni. Van esetleg valaki itt aki tervezi a kimenetelt? Egyébként 21 éves lány vagyok, társalgási szinten beszélek angolul.

2012. okt. 9. 15:56
1 2
 1/13 Alaque válasza:
73%
Környezetedben nincs senki? Én a helyedben nem itt keresnék rá partnert, pláne nem úgy, hogy kijelentem, hogy van rá négyszázezrem. De lehet, hogy csak rosszhiszemű vagyok.
2012. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy rosszhiszemu, a gyakorikerdesek nem erre valo, sokaknak megerne szerintem egy repjegyet oda-vissza hogy atverjenek es elszedjek a penzed.


Ha meg nem tudod hogy az idegenekben nem bizunk akkor majd anglia megtanit ra:D

2012. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Így igaz,ahogy az előttem szólók leírták.Keress inkább a környezetedben olyan embereket,akikben megbízol.Vagy ha fel is veszed itt valakivel a kapcsolatot,légy nagyon óvatos!
2012. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Diego93 válasza:

Én Januárban készülök kimenni Angliába 5 napra és, ha már ott vagyok próbálni elhelyezkedni. Ha sikerülne nem kérdéses, hogy pár héten belül kiköltöznék. :) Anglia melyik részére készülsz ?

19/F

2012. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Nem igazán értem, kinek érné meg kirabolni engem :D ahhoz szerintem messze nem elég a pénzem :D És nem is kérek semmit amivel át lehetne verni, csupán valakit keresnék aki szintén ugyanebben a cipőben jár mint én :)


Diego93:

Sajnos még nem tudom hova megyek, most munkákat nézek online :) Elküldöm az önéletrajzomat, hátha visszajeleznének, ha felvesznek valahova, értelemszerűen oda megyek.

Hogy-hogy csak 5 napra mész ha szabad kérdeznem annyi idő alatt tudnál munkát találni? Te hova fogsz menni? :)

2012. okt. 9. 20:13
 6/13 Diego93 válasza:

London-Luton részre megyek. Ezt az 5 napot terveztem jelenleg, de az is lehet maradok többet. :) (Sokat kérnek egy-egy szobáért. :/ )Olvastam, hogy kint gyorsabban lehet munkát találni, mint itt interneten. De ajánlanám neked ezt a két oldalt, hogy nézegess itt is. :)

[link]

[link]

2012. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Diego93: Ismerem ezeket az oldalakat de köszönöm szépen, nagyon kedves vagy :)
2012. okt. 9. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Megertem, hogy kicsit tartasz attol, hogy egyedül vagj neki, de ajanlom, hogy vagy nagyon-nagyon jo barattal vagy egyedül vagj neki.

En Londonban eltem es segitettem kijutni egy-ket magyar ismerösömnek, de minden alkalommal rafizettem. Ha konkretumok is erdekelnek, szivesen valaszolok privat üzenetedre is, de ezek most elternenek a feltett kerdesedtöl.


Meg ha a sporolt penzed nem is szamit olyan soknak (kb. egy havi kereset angliaban), akkor se kösd senki orrara.

2012. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alaque válasza:

Ne haragudj, te nagyon hulye, de emberek hatvanezer forintert megolik egymast. Szerinted kinek erne meg kirabolni teged, ugy megis? De mindegy, csinald csak, menj valami ismeretlennel, aki azt hazudik neked interneten, amit akar, hatha nem ol meg, csak megeroszakol, elszedi a penzed es ott hagy.


Nem foglak sajnalni, amikor a nagykovetsegen sirsz majd, hogy segitsenek hazajutni. A torreadort sem sajnalom, ha felokleli a bika, ugye erted az analogiat.

2012. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok embertől hallottam, hogy átverték őket. Munkaközvetítőként tüntették fel magukat, lehúzták őket, szállást egyáltalán nem, vagy valami nagyon sz-rt biztosítottak, de munkát nem. Akinek volt elég kerete, valahogy boldogult, aki nem, az üres kézzel hazament.

Otthonról kevés esély van munkát keríteni, és kérdés hogy miben gondolkodsz. Nézegesd a gumtree-t, itt te is adhatsz fel ingyen hirdetést. Én a legutóbbi melómat így szereztem, és bentlakásos vagyok, ahol a szállás majdnem ingyen van, és több ajánlatot is kaptam, de az elsőre lecsaptam, és nagyon jól jártam vele. 3 nap alatt elintéződött a munka és lakás gondom. Mondjuk én már gyakorlott vagyok és csupán 300 fonttal a zsebemben jöttem ki. Valamint én kerülöm a magyarokat, amikor közösködtem velük, az sült el túl jól.

2012. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!