Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába költözés! Ki tartana...

Angliába költözés! Ki tartana velem?

Figyelt kérdés
Nyáron végeztem az iskolával, és semmi munkalehetőség itthon, ezért úgy gondoltam külföldön próbálok szerencsét. Még az éven szeretnék kimenni, van valamennyi rászánható összegem (kb 400 ezer FT) Viszont nem szeretnék egyedül menni. Van esetleg valaki itt aki tervezi a kimenetelt? Egyébként 21 éves lány vagyok, társalgási szinten beszélek angolul.

2012. okt. 9. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Munkát keresni valóban már kinntről érdemes. Magyar telefonszámot meg magyar lakcímet nem vesznek figyelembe.


Amúgy valóban ne társulj olyannal, akit nem lennél hajlandó eltartani akár fél évig is... és aki nem viszonyul hozzád is hasonlóan. Mert beköltöztök együtt egy lakásba... ugye az elején összedobjátok amitek van, de mi van, ha csak egyikőtök talál munkát? Akkor a másikat kiteszed? Az elég önző dolog lenne...

Vagy ő tesz ki téged? Akkor mi értelme társulni?

De mi van akkor, ha több hónapig nem talál az egyik melót, akkor eltartja a másik? Szerintem, komoly párkapcsolatot kívéve ez nem működhet.


A társalgási szinted mit jelent? Végig tudsz nézni egy angol filmet felirat nélkül és érted amiket mondanak?

Rádiót hallgattál már angolul? Érted a híreket?

Tudsz folyamatosan, nem robot módon szépen kifejezni magad szinte minden hétköznapi témában?


Ezeket csak azért kérdezem, mert ha nem magyarokon keresztül akarsz boldogulni - és remélem nem - akkor az a fajta társalgási szint, hogy "szia hogy vagy, kösz jól, de szép időnk van, kaphatnék egy kólát" az kevés lesz...


Amúgy sok sikert! :)

2012. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hyper26 válasza:
Csak ismerős által gyerekek...csúnya világot élünk :(((
2012. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szia.


én is hasonló cípőben járok.. ki szeretnék költözni Angliába csak útitárs kellene, mert egyedül félek kimenni.


ha még aktuális írj rám egy privát üzit.

L/24

2013. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!