Kezdőoldal » Utazás » Európa » Otcsillagos szallodaban mit...

Otcsillagos szallodaban mit lehet megenni, elfogyasztani, hazavinni a szobabol az alap szobaar elleneben?

Figyelt kérdés
fenykepeken lattam,hogy a four seasons canary wharf,londoni szallodajaban lesz a 600 fontos lakosztalyunkban gyumolcskosar,kulonfele sminklemosok,parfumok, markas illatszerek,minibar,pezsgo,asvanyviz.mi az, amit utolag ki kell fizetni,es mi az ,amit nem fogyasztas,elvitel eseten? mi az,ami jar?

2012. dec. 4. 14:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
edes istenem, akkora proli vagy mint ide canary wharf
2012. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

miert? nem voltam meg eletemben ilyen helyen es nem akarok 8000-et fizetni egy, a szobaban megivott asvanyvizert,ha az nincs benne az arban. szeretnek tajekozodni,tudni,hogy mit szabad es mit nem.

angolul hogy kerdezhetem meg ezt esetleg a szalloda recepciojan, vagy honnan lehet ezt megtudni,hogy mi van benne az arban es mi nincs? te hogy kerdezned meg ezt udvariasan angolul?

2012. dec. 4. 14:57
 3/38 A kérdező kommentje:

az utat es a szallast nyertem:)

eletemben nem voltam meg szallodaban sem,nemhogy otcsillagosban! elegge tajekozatlan vagyok.

a kerdest meg lehet,hogy nem a legszerencsesebben tettem fel.

2012. dec. 4. 15:06
 4/38 A kérdező kommentje:
a szonak abban az ertelmeben,lehet,hogy prolik vagyunk - a baratom evek ota munkanelkuli az en fizetesem meg otszamjegyu,ezert mi ott nem akarunk venni semmit,de ha mar nyertuk,akkor ami benne van az arban ,azt igenyeljuk.borravalot lehet,hogy adunk itt-ott,de masra mi nem akarunk kolteni.
2012. dec. 4. 15:26
 5/38 anonim ***** válasza:
76%

A szobában van tájékoztató, miért kell fizetni (árlista).

Egyébként meg tényleg most dicsekedek egy kicsit a kérdésed stílusa, szóval ne csodálkozz, hogy ilyen válaszok jönnek..

2012. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
66%
Mindent, ami hiányzik a szobából, amikor leadod a kulcsot, ötcsillagos árakon fogják megfizettetni veled. Legyen az akár egy törölköző, akár egy kupica ital a szobai bárszekrényből.
2012. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

nem dicskedni akartam,hanem azert irtam a 600 fontot es az otcsillagos kategoriat,hogy itt biztos mas van benne az arban,mint,mondjuk,egy egycsillagos szallodaban,itt tobbet kapunk a penzunkert.en ugy gondolom.amugy meg lehet,hogy tenyleg dicsekedni is akartam.

hat,igen.

2012. dec. 4. 15:35
 8/38 A kérdező kommentje:
ja,koszi a hasznos valaszt,hogy a szobaban lesz egy arjegyzek,hogy mi mennyi. ezt nem tudtam.
2012. dec. 4. 15:36
 9/38 anonim ***** válasza:
78%

Megtennéd, hogy a recepción kihansúlyoznád, hogy román állampolgárok vagytok?

Legalább ne a saját országodat égesd.

2012. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem, mielőtt elmész, olvass utána kicsit az illemszabályoknak.

Különben csak megint lejáratódunk mi, magyarok...

2012. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!