Kezdőoldal » Utazás » Európa » Imádom a biciklitúrákat,...

Imádom a biciklitúrákat, szerintetek megoldható lenne lemenni bringával Bolognába, majd Firenzébe? Esetleg képtelenség?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bőven megoldható, csak legyél fizikálisan felkészülve. Mondjuk napi 80-100km haladással számolj, ezen kívül minden ugyanúgy van, mint egy "normális" utazásnál.
2013. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
honnan?
2013. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Simán. Nálunk az egyik iskola szokott ilyen túrákat szervezni, voltak már Isztanbulban, Rómában, Párizsban. Egyedül is lehet menni csak úgy nem olyan biztonságos pl. ha az út szélén kell megaludni. De ha van elég pénzed akkor beoszthatod úgy hogy minden napra legyen szállásod. És jól meg kell gondolni milyen cuccokat vigyél mert azt neked meg a biciklinek kell cipelni. Ezért is jó ha többen vagytok mert akkor mehet egy autó is ami viszi a cuccokat.
2013. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pestről indulnék és egyedül tervezem. Bízató, hogy ilyen pozitív válaszokat kapok! :)
2013. jan. 17. 21:17
 5/21 anonim válasza:

Kérdező-- mennyi idős vagy? Egyébként az ilyen biciklitúra érdekes élménnyé válhat-- de szerintem nem jó egyedül neki vágni-- egy pár barát kell akikkel együtt már el lehet indulni.


Nem árt előre arról is tudakozódni, hogy merre, melyik útvonalon vannak kempingtáborok-- alvás, tisztálkodás miatt is.

2013. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Googli a barátod és keresd meg Dr Nagy Sándor (ebbe nem vagyok teljesen biztos) Bicajoskönyv 1-2 című könyvét. Remek infókat zalálsz egy országokon átívelő tekeréshez.
2013. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Áprilisban töltöm a tizennyolcat.
2013. jan. 18. 18:13
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, az útvonalat mindenképpen megtervezem előtte, informálódom.
2013. jan. 18. 18:13
 9/21 anonim válasza:

A nagyobbik unokám is bringa bolond Ő is nem rég töltötte be a 18- évét-- már versszerűen bringázik két éve-- csak teker.. csak teker... kilométereket amikor már elfogadható az időjárás...


Biztos jó lehet, csak én nagyon féltem ha el-el megy és a fején a fülhallgató-- speciális sárga mellény kell hozzá, és nem rég vásárolt valamiféle fényeket ami a kerekeken villódzik amikor teker. Nagyon jól néz ki és jó láthatóvá teszi a kerékpárost is.


Mi a csuda a neve nem tudom, ennek a világító futó fény micsodának mert én még a kerékpárhoz se értek annyira nem hogy még a falhoz támasztáshoz se értek. Soha nem volt bringám és felnőttkorban már nem tudtam megtanulni csak a gépkocsivezetést.


Ha érdekel ez a kerekkel együtt futó villódzó fények, akkor szívesen megkérdezem Őt, hogy mi az és hol vásárolta. Csuda tudja talán még láthatóbbá lesz az útakon azokkal a fény-micsodákkal... remélem...

2013. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Az nagyon fontos hogy ne túl forgalmas úton menny(mennyetek) és hogy, ne legyen semmi felesleges holmi, de mindenből ami fontos abból legyen elegendő.
2013. jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!