Kezdőoldal » Utazás » Európa » Neszebárban ( Bulgária)...

Neszebárban ( Bulgária) milyen látnivalók, programlehetőségek vannak? Mit érdemes megnézni? Meg egyáltalán érdemes odamenni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor jó régen jártunk ott, kempingben laktunk, sátorban, minden kicsit félnomád volt. De a tengerpart homokos és gyönyörű, a sok magyar turista miatt az árusok tudtak magyarul. Neszebár sziget, középkori halászfalu, tele van gyönyörű műemlék templomokkal és házakkal. Hidon lehetett bemenni. Voltak nagy szállodák a parton, éttermek, de mi magunk főztünk és annyira jól, hogy a gulyásból mások (dánok, angolok, motoros fiatalok) is kértek.
2013. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi de még írhatnátok személyes élményeitekről ( honlapokon már nagyjából szétnézetem ) De ha találtok pl egy listát a látnivalókról és elküldenétek azt nagyon megköszönném .
2013. ápr. 10. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon régen jártam ott (1980-as évek), kicsi voltam, az a végtelen kékség maradt meg bennem (Fekete-tenger) és az, hogy a víz sós volt. Napernyőt pénzért adtak, a cigánygyerekek minden üveget összeszedtek (és loptak), lepedőt vittünk, arra feküdtünk. Nem volt jó a hazai naptej, pillanatok alatt le lehetett égni. Ja és angol wc csak a szállodákban volt, mindenhol másutt orosz guggolda. Brrr, undorító (papírt külön nyitott vödörbe kellett dobni). Nem fehér embernek való, mondta apu.
2013. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legközelebbi nagyváros Burgasz, de mi lementünk a török határig, megnéztük Szozopolt (ez is halászfalu volt). Nagyon szép helyeken jártunk. Biztos, hogy ma már nem ennyire fapados az Aranypart és a Napospart.
2013. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!