Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin valóban ronda város pl...

Berlin valóban ronda város pl Budapesthez vagy Párizshoz képest?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 00:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És szerintetek az ottani élethez melyik város a legkellemesebb a három közül?
2013. máj. 11. 18:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ottani élethez talán Párizs. Persze csak ha perfekt beszéled a franciát. Mondjuk az idegeneket nem igazán fogadják be ők sem.

Berlin helyett viszont százszor inkább München, ott szívesen el tudnék élni pár évet.

2013. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
31%
Sokkal rendezettebb, tisztább és több lehetőséget biztosít Berlin mint Budapest. Nem is értem, hogy képzeli bárki is, aki mostanság járt Budapesten, hogy összehasonlítási alap lehet. Iszonyatosan lepukkant, mocskos, élhetetlen, szennyezett levegőjű, éjjelente kifejezetten veszélyes (cigók és rengeteg tolvaj, csöves miatt) stb. Igen, a meglévő műemlékek nagyon szépek, csak ezek kb a város 10%-át teszik ki, az emberek pedig nem körülöttük élik az életüket. Ez a szomorú valóság
2013. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Interneten akkor nem láttam szépnek a Berlint amikor a Berlini fal állt. Most már szebb lett a Berlini fal leomlása után 30 évvel, annyira mint a Berlini fal felépítése előtt volt.
2019. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszett, őszintén szólva csalódás volt. Ettől még lehet élhető, de az egész város hangulata, ami az épületeket illeti, nekem túlságosan szürke, kommunista.
2022. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!