Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen a külföldi, Angliai...

Milyen a külföldi, Angliai élet magyarként?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, jövőre meg lesz a végzettségem és ki akarok költözni Angliába. Ahogy hallom, egyre több magyar költözik ki külföld különböző pontjaira. Nem csak azért akarok kiköltözni, mert itthon jelenleg a helyzet botrányos, hanem, mert világot szeretnék látni, és nyelvet tanulni.

Most kb egy gyenge középfokom van angolból. Érdemes ilyen nyelvtudással ki menni? Van így esélyem arra, hogy munkát találjak? Persze, folyamatosan fejlesztem amennyire csak lehet.

Élményekről, tapasztalatokról meséljetek nekem. =)


2013. júl. 8. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó nyelvtudással és szakmával/tapasztalattal jól meg lehet élni. Minimálbéresként azonban csak kicsivel jobb, mint otthon. (megélni ennyiből is meg lehet, de félretenni már nem.) A jelenlegi nyelvtudásoddal minimálbéres állàsok jöhetnek szóba. A valódi, itteni angol nem ugyanaz mint a tankönyvi nyelvezet.
2013. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"külföld különböző pontjaira"


LOL, ez aranyos

2013. júl. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs is gond a minimálbéres fizetéssel eleinte. Tudom, hogy teljesen más a kinti angol, hallottam már native speakereket és brutálisan gyorsan beszélnek és érthetetlenül. De állítólag kint, meg lehet tanulni. 3an megyünk, úgy gondolom jobban megtudunk majd élni, de az elsődleges, hogy a nyelvet megtanuljam jól, ha az meg van akkor majd szakmán belül akarok elhelyezkedni :)
2013. júl. 9. 09:48
 5/5 anonim válasza:
siman ki tudsz jonni mert itt meg annak is van munkaja aki egy szot se tud angolbol de te pl el tudnal helyezkedni egy Subwaybe vagy Starbucksba meg ha nagyon kell a penz meg ilyenek akk el tudsz menni irodakat takaritani ahhoz meg nem kell sokat beszelni
2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!