Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok? 16 éves vagyok...

Mit gondoltok? 16 éves vagyok és világutazó akarok lenne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha nyolcévesen szeretnél, azt mondanám, hogy majd kinövöd, de te már lehet, hogy így maradsz.
2009. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

járd ki az iskolát javíts a helyesírásodon

szedj össze elég pénzt az utazási költségekre aztán

mehetsz is

2009. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Amint megtudod, mindez mennyibe kerül, inkább itthon maradsz, ésMagyarország nevezetességeit nézed meg...
2009. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Egy világutazó nem felététlen repülővel meg busszal utazik. Mindenesetre tuti nagy kaland.
2009. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszon elmosolyodtam:-) tök aranyos:-)
2009. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

18 évesen leérettségiztem és nem tudtam mit kezdjek magammal. 19 éves voltam mikor a fösuli nagyon nem ment. nem érdekelt és foggalmam sem volt mi is akarok lenni.Akkor kerestem egy ügynökséget aki kiközvetitett amerikába Nannynek. Szerencsém volt jó családhoz kerültem, volt takarítónönk így csak a kisfiura kellett vigyáznom. New York mellett voltam,körbe jártam mindent és egy év után haza jöttem.

Aztán megismerkedtem otthon a volt férjemmel és nem akartam messze menni, de vágytam el mindig is. Ìgy angilába mentem egy fél évre au-pair lánynak.Azt is nagyon élveztem. Aztán nem jött össze a házaságom elváltam és most Németországban élek. itt megismertem a mostani férjemet, és vele keresünk eleget hogy nyaralni tudjunk menni egzotikus helyekre mint pl Karib térség stb...

2009. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, nagyon olcsón is lehet utazni, ha kicsit leadsz az igényeidből, pl szállásra csak az elkényelmesedett nyugatiak költenek, te aludj út közben, rengeteg helyre el lehet jutni éjszakai utazással, és máris megspóroltad a szállást, és ha szerencséd van, akkor egy kényelmes hálókocsis vonaton alszol, nincs is annál jobb, de ha az nincs, akkor a busz is jó, fürdeni meg lehet a tengerben, vagy a repülőterek mosdójában, én 50,000Ft-ból nyaraltam 2 hétig a Balkánon, és még élek, és egész Ankaráig eljutottam, igaz, hogy közben padon, strandon, pályaudvaron kellett aludni, de jó volt, aztán később már lehet nagyban csinálni, hiszen vonattal rengeteg helyre el lehet jutni, Budapestről még Peking,Phenjan és Ulánbátor is csak 1 átszállás, és ott is vagy.
2009. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az utolsónak üzenem, hogy a legdrágább utazás az a vonat,föleg hálókocsival. Míg pl Stuttgart-budapest között alegolcsobb a busz, de van hogy olcsobb a repjegy, de mindenképpen egy repjegy is olcsobb mint a vonat.
2009. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsónak! Megfelelő módon (pl Balkan Flexipass, Interrail) lehet csökenteni az árakat, pl egy Balkan Flexipass 15 napra 25ezer volt 2 éve, mondjuk erre rá kellett fizetni a helyfoglalást, de ez 800-1200Ft között mozgott, így elméletileg 15 éjszakát lehet eltölteni vonaton utazva 40ezer forintért, és ez alatt 6 országot be lehet járni. Aztán mondjuk Ukrajnában nagyon olcsó a hálókocsi 2. osztály(Ukrajnában van 3. osztály is), példaárak: Csap-Kiev: 4000Ft, Lvov-Lugansk(kb 1400km, 27 óra): 6000Ft, Kiev-Odessa 3400Ft, Kiev-Krivoy Rog: 1800Ft

stb. Aki ésszel csinálja, az így is utazhat.

2009. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Legyen a példaképed Kőrösi Csoma Sándor! Ha az Ő példáját követed és kikutyagolsz Ázsiába, lehet, hogy már nem is akarsz utazgatni!
2009. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!