Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes-e mindent feladni és...

Érdemes-e mindent feladni és külföldre költözni? Vagyon meg lehet élni Németországba vagy Ausztriába egy 1300 – 1500 euros jövedelemből albérlet fizetése mellet?

Figyelt kérdés
A férjem 1éve dolgozik folyami hajón – szabadsága minimális – és az állandó távollét megviseli a családi életet és a kislányunkat is. Férjem a költözés mellett van, én kicsit félek feladni az itthoni munka helyemet (viszont ha megnézem a magyar viszonyokat most ő a főkereső a családban a magas külföldi fizetésével). Ha feladjuk az itthoni életüket én munkanélkülivé válok – németet csak alapfokon beszélem.

#külföld #költözés #Élet Ausztriában #Élet Németországban
2013. aug. 28. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én voltam a 7-es közben hazaköltöztem :D
2022. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
7-es MIÉRT??? :D
2022. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4-5 év külföld után kaptam itthon is jó állást a nyelvtudás és a tapasztalat miatt.
2022. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!