Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hétvégi kiruccanás. London...

Hétvégi kiruccanás. London vagy Milánó?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 17:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Ha valaki megteheti hogy hétvégén csak úgy kiruccanjon bármelyik városban akkor édes mindegy hova mész. Menj előbb Londonba, majd a következő hétvégén Milánóba.. Utána következő hétvégén meg menj Barcelonába..
2013. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Én Londonba mennék. Az első válaszolónak meg annyit, hogy ma már párezer forintért kap az ember repjegyet, szóval nem akkora eretnekség hétvégi kiruccanásról beszélni.
2013. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

első vagyok..

Kedves második. Az egy dolog hogy pár ezerért kap valaki repjegyet (bár én nem így tapasztalom, amikor utazom haza) de feltételezem, hogy ha valaki Londonba akar menni az nem 4 órát akar a repülőtéren tölteni és utána hazarepülni, hanem minimum 1 éjszakát ott maradni Londonban. Az már nem csak pár ezer forint repjegy. Akkor már kell a tömegközlekedésért is fizetni, (nem olcsó) a legolcsóbb szállás is 1 éjszakára 30 fonttól indul, esetleg ha enni akar egy étteremben (gondolom nem mirelit kaját akar enni)

Még ha a Savoy-ba megy enni egy hamburgert az is 6 font. Esetleg ha vásárolni is akar valamit.. Szóval így összegezve nem csak pár ezer forintjába fog kerülni..

2013. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Londont egyszer mindenképp látni kell, ahogy Rómát és Párizst is. Milánó nélkül viszont meg lehet lenni..... persze biztos az is nagyon szép.
2013. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor pár tízezer, na bumm. Simán belefér, hogy az ember egy hétvégére kimenjen Londonba, én is voltam már rengetegszer.
2013. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég tahó volt az első... nem az volt a kérdés, hogy te felhábárodsz-e azon, hogy valaki megengedhet magának egy ilyen hétvégi kiruccanást, vagy hogy az illető hogy áll anyagilag vagy mennyit költhet. Egyébként én meg Couchsurfing-gel szoktam sokat utazgatni, ergo nem költök szállásra, és nem is azért utazok el egy távoli országba, hogy naponta kétszer beüljek egy drága étterembe vagy hamburgerezőbe..
2013. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Miért lett volna bunkó az első? Csak azt mondta hogy nem olcsó manapság egy kiruccanás, de ha valaki megteheti akkor menjen mindkét városba.. Én is ezt tenném. Előbb Miláno majd London..

Egyébként én nem rég voltam és majdnem 50 ezerbe került egy Londoni hétvégém. Annyira nem is volt nagy szám London mint ahogy írtak róla.

18/L

2013. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmú a pikírt megjegyzés, főleg hogy még odaböffentette azt is a végére, hogy az azutáni héten meg Barcelonába is mehet a kérdező. Ez nem segítség vagy válasz a kérdésre.


Én egyébként Londonra szavazok.

2013. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az első szerintem is bunkó.


Amúgy, ha még egyik helyen sem voltál, akkor szerintem először London. Iktass be egy színházat is. :)

De, ha teheted, menj több napra, mert egy hétvége elég kevés...

2013. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

ma 19:07

Kedves. Nem vagyok tahó, és nem volt píkirt a megjegyzésem, csak megemlítettem hogy akár mindkét városba mehet ha megengedheti magának. Mivel a kérdező nem tud dönteni(ezért is írt ki kérdést) Barcelonát azért írtam oda, mert szerintem az lenne a legjobb választás.. Nincs bennem irigység, és tahó sem vagyok.. Bár meglep hogy itt vannak páran akik egyszerű mondatokból leszűrik hogy a mondatok írója milyen természetű.. Ezek szerint ma 19:07-es neked is van ilyen képességed??

Londont nem ajánlom a kérdezőnek, bár lehet azért mert lassan 6 éve élek Londonban, és nem olyan csodás.. Barcelona sokkal szebb.. Bár igaz, ez az én személyes tapasztalatom..

üdvözlet (első voltam)

2013. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!