Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik európai ország (ok)...

Saint Laurent kérdése:

Melyik európai ország (ok) ban a legjobb az élet?

Figyelt kérdés

Miután befejezem az alapképzést a fősulin, szeretnék kimenni külföldre és ott mesterképzésen tanulni és mellette dolgozni.


Szerintetek melyik európai országokban a legjobb az élet? És mennyi kezdőpénz szükséges ahhoz, hogy elkezdjek kint élni? (Kb 1.000.000 Ft-om lesz 3 év múlva, de minimum 500.000)


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 17. 23:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
26%

nekem mallorca, azaz spanyolorszag a szimpi.

de : anglia, ausztria, svajc, nemet, sved, hollandia, nagy britannia, francia ( de ott utaljak a bevandorlokat)

ezek kozul a legjobbak sved, ausztria, svajc es nemet orszag, talan anglia is.

de igazabol barhova is mesz mindenhol jobb ami nem ukrajna meg 1-2 orszag...

2013. nov. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha az életszínvonalt nézed akkor a Benelux államokban, Ausztriában, és a skandináv országokban.

Ezek közül én a skandináv országokat az időjárás miatt, a Benelux államokat meg a nyelv miatt zárnám ki, persze kinek mi jön be.

Ausztria közel van, a világ egyik legjobb gazdasága van náluk, Bécs a közelmúltban zsinórban nyerte a "Világ Legélhetőbb Városa" címeket, legutóbb Melbourne előzte be 1 hajszállal. Nekem öcsém ott él, korábban én is 2 évet és már alig várom hogy visszaköltözzünk.

2013. nov. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még Svájc is jó lehet. Anglia (főleg London) nagyon drága, vidéken meg nagy a munkanélküliség, plusz az időjárás is pocsék.
2013. nov. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugatra tőlünk bármi kb. :D De Ausztria tényleg messze sincs, és hát össze sem hasonlíthatók az ottani körülmények az itthoniakkal.
2013. nov. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Kezdötökének az 1 millió szüken elég lehet 2-3 hónapra, az 500000 max. egy hónap. Ennyivel elindulni nem igazán okos dolog, mert annyira kevés.
2013. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Finnország számomra. Én bezsélem a nyelvet. Gyönyörű az ország, meseszép a táj.
2013. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

A mediterrán országokra szavaznék. Bármelyikre.

Ugyanis ott megtudod, mi az élet. Tenger, szieszta és lazsálás. Nem vicc. Évezredek óta csinálták, csinálják, és csinálni fogják.

Minden más ország és kultúra csak utánzat.

2013. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Utolso, ott megtudod mi a lazsalas es nem csak a szieszta miatt hanem mert nincs munka. Eszak-olasz kicsit jobb, de Gorog, Spanyol, Del-olasz nincs semmi, max nyaron turizmus.
2013. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
37%

1-es vagyok!

Nekem kint él mallorcán egy kedves ismerősöm már 13 éves kora óta, elmondása szerint nagyon jó az élet, nagyon jól lehet keresni, és számomra az egy földi paradicsom, valamint a nyelvre is jobban esküszöm mint a németre, mert nekem szimpibb :) Nagyon szeretem, alig várom hogy ott élhessek! A túrizmusból olyan szinten megszedik magukat a spanyolok, hogy egész évben meg él belőle az egész állam...

2013. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Ugyanis ott megtudod, mi az élet. Tenger, szieszta és lazsálás. "


Az egyetlen, amit kifelejtettél, hogy ehhez azért kell egy milliomos szülö is!!!

2013. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!