Kezdőoldal » Utazás » Európa » Norvégiába költözés?

Norvégiába költözés?

Figyelt kérdés
Minden érdekel!
2009. dec. 14. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Senkit nem engednek be,hacsak nincs ott ismerősöd,ha nincs ismid felejtsd el.

Ezt nem bántásból írtam!

2009. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Igaza van az előttem szólónak! Cserediákoknak is hatalmas rostán kell átmenniük, hogy egyáltalán kikerüljenek.
2009. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

www.udi.no

Itt minden le van írva munkavállalásról, tanulásról, állampolgárságról.

2010. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%

Nem igaz, amit a fentiek írtak.

Norvégiába nem kell vízum, EU állampolgároknak csak regisztrálni kell a rendőrségen (kb. 3 perc miután kivártad a sort), ha le akarnak telepedni. Amúgy az ország tele van menekültekkel, mindenkit beengednek.


Munkát bárki vállalhat, csak nehéz találni, de akkor jól fizet. Én Norvégiában vagyok pár hónapja, de fél év után tipli haza. Nincs az a pénz, amiért érdemes ilyen emberek közt lakni :)

2011. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én májusban kiköltözök a barátomhoz. Már nagyon várom!

Nagyon szeretem a skandinávokat, Skandináviát; Norvégiát főleg!! Az életszínvonal nagyon jó, csak sajnos túl drága..de majdcsak megszokom. :)

2011. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
az elsők tényleg hülyeséget írtak,én már 2007-ben laktam itt egy évet ismerős nélkül.Tavaly januárban visszajöttem azóta itt élek.Fizetés magyarhoz képest nagyon jó,de amugy drágaság van,mégis jobb életszinvonalat tudsz biztosítani mint otthon.Nehéz munkát találni,de ha sikerül és nem vagy link akkor nyugdíjas meló :)Én szeretek itt élni.
2011. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!