Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsi vagy pozsonyi nyaralás...

Bécsi vagy pozsonyi nyaralás olcsón?

Figyelt kérdés

A nyáron szeretném elvinni a Szerelmemet valami szolidabb európai nagyvárosba. Csak mi ketten mennénk. A lényeg hogy nagyváros legyen és ne legyen drága mert nincs olyan sok pénzünk. Budapestről mennénk vonattal. Minden tipp számít! Fontos lenne nagyon nekem, szeretném ha nagyon jólérezné magát, csak tényleg szűkös a keret. :(

Augusztusban mennénk, augusztus végén.



2014. ápr. 19. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Berlin is szóba jöhet. A fő szempont hogy nagyváros legyen, és hogy megfizethető legyen.
2014. ápr. 19. 16:18
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Bécs sajnos elég drága, bár Berlin még inkább.

Prága nem jöhet szóba? Gyönyörű, romantikus és nem kerül sokba.

Amúgy nézegesd a triplanet.hu-t, sok olcsó ajánlat van fent európai nagyvárosokba. Kuponos oldalakon is ki lehet néha fogni jó ajánlatokat.

2014. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg a vonatozás helyett érdemes lehet megfontolni azt, hogy fapadossal elrepülni valahová. Pl. Brüsszelbe, Milánóba simán ki lehet fogni 10 ezer Ft alatti jegyeket. Ezekbe a városokba akár úgy is lehet menni, hogy reggel oda, este vissza és akkor nem kell költeni szállásra.


Ha mindenképpen vonatozni akartok, akkor én inkább Bécset javasolnám. Olcsó szállást ott is lehet találni, illetve a kaját is meg lehet oldani kisebb pénzből is.

2014. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

itt tudsz válogatni olcsó bécsi apartmanokból

[link]

2014. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Az említettek közül Bécs a legdrágább, viszont nem feltétlenül a legjobb. Eljutni a Pozsonyba a legolcsóbb, vonattal kb. 5500 Ft oda-vissza.
2014. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Mehettek varsóba is. 22.000ft-ért már lehet repjegyet kapni 2 főre! + Varsó nagyon olcsó!
2014. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bécset javasolnám és buszt. Ugyanannyi az útja, mint a vonatnak.

Nem túl olcsó, de nagyon emberbarát, tiszta, biztonságos. Persze ne menj nagyon ki a városból az első 8 kerületet ajánlom. Éjszaka is nyugodtan lehet sétálni és vannak olcsóbb szállások, ha előre foglalod le.

Ha Bécsben vagytok vedd meg a VOR-100 nevű valamit, azzal használhatod a tömegközlekedést. Én a buszjeggyel együtt szoktam megvenni. Metróval minden elérhető vagy gyorsan felugorhatsz valami buszra, villamosra.


Nekem a buszjegy (2 főre, tömegközlekedéssel) 20 ezren belül megvan.

Ha a szállást jó előre foglalom, akkor 12-15 ezer/éjszaka.

Az étkezés kissé húzós, de én szeretek enni.

2014. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!