Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában (vagy esetleg...

Angliában (vagy esetleg Németország/ Ausztria) lehet nyári munkát találni 17 évesen?

Figyelt kérdés
Pont nem töltöm be a 18-at nyárig de szívesen töltenék pár hónapot külföldön nem a pénz a lényeg nem meggazdagodni akarok még akár önkénteskedés is érdekelne ha szállást adnak vagy akármilyen hasonló lehetőség ha létezik.Köszönöm a válaszokat előre is:)(angolul németül beszélek) (17/F)

2014. ápr. 20. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Angliában 16 éves kortól már főállásban is lehet dolgozni. Így egy 17 éves nyári munka simán megoldható. Én 16 éves korom óta minden évben kint dolgozom Angliában. Egész nyári szünetben kint vagyok..(igaz, nekem könnyű a helyzetem, mert ingyen van a szállás, és kaja, mert nagynénémék kint élnek)

19/L

2014. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

angol tesco-t próbáld meg, oda felvesznek, jó a pénz, sok a magyar

[link]

2014. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tescora énis gondoltam utánanézek:) Első, te hol szoktál dolgozni?
2014. ápr. 20. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Miért lettem lepontozva? Mert írtam, hogy 16 éves kortól már lehet dolgozni kint??? Na mindegy.

Amikor kijöttem 16 évesen akkor a nagynéném vitt be a munkahelyére,ami egy nyomda volt. 2 nyarat töltöttem ott, mert nyáron mindig felvettek nyári munkára embereket..(jó volt, mert nem szakadtam meg, és jól is fizetett)

Utána az ARGOS áruházban jelentkeztem, oda is felvettek.

Idén ha kimegyek, újra az Argosba mennék. Igaz, tavaly mondták, hogy visszavárnak, de ha még sincs felvétel akkor marad a nagynéném munkahelye..

2014. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi:) ensem ertem miert pontoztak le..
2014. ápr. 21. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!