Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hány évesen költöztél ki...

Hány évesen költöztél ki külföldre?

Figyelt kérdés

Hány évesen költöztél ki külföldre?

Hova költöztél?

Egyedül mentél vagy élettárssal?

Voltak kint ismerőseid akik tudtak segíteni neked?



2014. febr. 13. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen költöztem Angliába a férjemmel /pár hónap után szétmentünk/. Senkit nem ismertünk, mindent magam intéztem.
2014. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen, Angliába, mint aupair. Egyedül mentem, egyedül intéztem mindent. Anyuméknak annyit mondtam, hogy ki szeretnék menni, nyelvet tanulni és pénzt szerezni. A válasz az volt, hogy rendben, intézzem, ahogy akarom. Utána Belgiumba mentem, de csak pár honapra, majd Ausztriába, végül Franciaországba költöztem, egy ideig Svájcban dolgoztam. Mindenhova egyedül mentem, mindent mindig egyedül szerveztem meg. Ismerösök sehol se voltak, de késöbb rengeteg lett. :D (jjaaa, és Franciaországba férjhez is mentem)
2014. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

25 evesen

Franciaorszagba

Egyedul, ra masfel evre nosultem meg (szinten kulfold de masik orszag) es hoztam magammal, plusz a szuloket es testveremet

Nem volt kint ismeros, de elotte mar osztondijjal tanultam kint

2014. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen, USA, baby sitter és egyedül, de volt 2 ismerősöm a környéken.
2014. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
24 london bnovel. Nem volt ismi, magunk jottunk.
2014. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen, Ausztriába, egy barátnőmmel. Voltak ismerősök, de nem kaptam /nem is kértem sok segítséget.
2014. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Pár éves voltam csak, szóval nem is emlékszem pontosan, Münchenben élünk 21 - / + fél éve.
2014. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Először 27 évesen egyedül egy dél-amerikai országba, senki nem segített. Fél évig voltam kint.

Másodszor 40 évesen indultam útnak, már nem egyedül hanem a gyerekekkel egy EUs országba. Ezt már véglegesnek szánom. Segítségem annyi volt, hogy egy barátnőm felajánlotta, hogy érkezés után nála lakhatunk, de ez 3 hét volt. Ez alatt béreltem egy lakást, átköltöztünk és mindent én intéztem.

2014. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
31 evesen ideiglenesen, 33 evesen vegleg.
2014. febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

24 éves voltam, férjemmel, de akkor még nem voltunk házasok. Először úgy volt, hogy csak 5 évre jövünk házravalót gyűjteni, de pár hónap után eldőntöttük, hogy maradunk végleg. Angliában lakunk Manchester-től és Liverpool-tól egyenlő távolságra kábé egy kis gyárvárosba. Itt volt a volt osztálytársam, aki annyit segített, hogy ő is épp költözni akart, így egy olyan lakást keresett, ahol elvértünk mi is. Megmutatta a várost, a munkaközvetítő irodát, vett nekünk egy matracot, egy-egy párnát és takarót-amit azonnal ki is fizettünk, és kölcsönadott egy szekrényt a ruháinknak, valamint 1-2 hónapig használhattuk a konyhai felszereléseit. De pl. mosógépet azonnal vennünk kellett.

Pár hónap után elkezdtük megvenni magunknak a dolgokat.

2014. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!