Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzzel költöztetek ki...

Mennyi pénzzel költöztetek ki külföldre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mennyi pénzzel költöztetek ki külföldre?

Melyik országba (és városba) költöztetek ki?

Egyedül mentél vagy mással?

Volt kint valamilyen ismerősöd vagy csak simán "bele a nagyvilágba" elv alapján vágtál neki az útnak?

Odakint mi volt a legelső munkád és milyen volt a szállás?

Most jelenleg hol élsz?



2014. febr. 10. 19:17
 1/4 A kérdező kommentje:

+1 kérdés:

Ott kint hogyan sikerült munkát találnod?

Nehéz volt munkát szerezni?

2014. febr. 10. 19:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy lakas araval. Csaladdal mentem, arrafele lakott ismeros, de nem arra tamaszkodtam,hogy ok megoldanak mindent.

Helyi cegekhez adtam be, plusz helyi kozvetitokhoz.

Mivel sok penzzel indultunk el, normalis lakast bereltunk.

2014. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Németországba jött a férjem. Munka volt, azért jött. Rendes fizetés, német cégnél. Lakásra kellett a pénz és egy havi életre. 3500 euroval jött ki, éppen kihúzta azt a hónapot vele (3000 elment élből a lakásra). Fél év után utána jöttem. Nem volt ismerősünk itt. Maradtunk ebben az országban, itthon vagyok a babánkkal.
2014. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%
öhhhöm ha magyar senki marha vagy akkor talán másfél milla alapvető tőke,ami nem sokáig elég províííííííííííííííííííííííííííííííííízióval és egyébb bérleti díjakkal szemben,ha lakást keresel,de ha hajlesz szálón akarsz nyomorogni ahhoz elég 5-600euró is.
2014. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!