Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába mivel érdemes menni?

Bulgáriába mivel érdemes menni?

Figyelt kérdés
Nyáron hárman szeretnénk Burgaszba utazni. Mivel érdemes menni? Vonat Pesttől Burgaszig mennyibe kerül? Milyen gyakran jár?

2014. máj. 14. 14:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Nyaron van a wizzairnek jarata Burgaszba. Busz is van ,de csak Szofiaig, ott at kell szallni , de rengeteg tarsasagnak van Burgaszba jarata es ugyanonnan indul ahova a pesti busz erkezikmax 20 metert kell menni, illetve ugyanott van a kozponti vonatallomas is, ahonnan kb orankent indulnak vonatok Burgaszba. Leginkabb a repulot ajanlom, kb ugyanannyiba kerul es masfel ora alatt ott vagytok. Ha meg megerkeztek Burgaszba a repterrol van helzi jarat Burgasz belvarosaba, nem kell taxizni, mert hienak, de ha harman osszedobjatok nem veszes, csak elore le kell fixalni mennziert visz be. 1 levaert, azaz 150 ftert bevisz a busz, kb 10 perc , de ejszaka nem jar, csak hajnali 5-tol kb este 11ig
2014. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
33%
elso vagyok, a vonatot nem probaltam, de hosszu az ut es draga a jegy es azt hiszem ott is at kell szallni.
2014. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
A repülővel az a bajom, hogy azt találtam, hogy oda 15000 HUF, ami jó is lenne, de vissza 25000
2014. máj. 14. 15:12
 4/35 anonim ***** válasza:
33%
az olcsonak szamit!!! ennel se a busz, se a vonat nem lesz olcsobb... es balkani szinvonalon utazgathattok min. 24 orat ....
2014. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
a busz kb 25 ezer Bp-Szofia oda-vissza+ Szofia -Burgasz kb 10000 ezer(400km) es a busza legolcsobb, a vonat dragabb n ugy tudom. Szallast mar 1500-foert kaphattok hazaknal, szobat... akaja kcisit olcsobb , foleg a beulos helyek es az alkohol amugy busz van naponta ketszer minimum reggel es este, Pragabol jon, a soforok stilusa kritikan aluli.
2014. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:


[link]


Ha minden igaz, akkor 4 felnőttnek 317€, ami fejenként kb. 80€. Ha így van, akkor az elég kedvező. Három főnek mennyi lehet? Majd írok a MÁV-nak. De végülis a repülő se rossz. Mondjuk szeretek utazni, a haver meg parázik a repcsitől, ezért meggondolandó

2014. máj. 14. 16:06
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Ja, ha van direktbe Burgaszba vonat az mas, nem tudtam, bocsi. Legalabb utkozben tudtok nezelodni, ha cigiztek az allomasokon ra lehet gyujtani!persze nem a vonaton, figyelni kell a kalauzt nehogy elinduljon a vonat :)
2014. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Azért akarunk vonattal menni, mert látni a tájat, meg lehet inni :D . Amúgy ott milyen gyakran járnak buszok Burgaszból a környező településekre? Pl. Pomorje, Csernomorec, Neszebar, Mert ott még jobb szállásokat találtam. Gondolom nem lehet az ár se vészes 10-20 km-re .
2014. máj. 14. 16:41
 9/35 anonim ***** válasza:
11%

Bulgáriába?? Semmivel!


De ha amúgy is végigisszátok a nyaralást, akkor meg úgy is mindegy...

2014. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Mi a baj Bulgáriával?
2014. máj. 14. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!