Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába mivel érdemes menni?

Bulgáriába mivel érdemes menni?

Figyelt kérdés
Nyáron hárman szeretnénk Burgaszba utazni. Mivel érdemes menni? Vonat Pesttől Burgaszig mennyibe kerül? Milyen gyakran jár?

2014. máj. 14. 14:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

15 vagyok. A vonat is késhet, de odafelé 1 óránál ritkán szokott többet. Visszafelé összejöhet 2 óra is. Ez a teljes képhez hozzátartozik.

Az ülőhelyen kalandos lesz aludni, főleg hogy a fülke nem zárható, de majd meglátjátok. Ha nem bírjátok és van hely a hálókocsiban, helyben is ki tudjátok fizetni a különbözetet. Van olcsóbb fekvőhely is, a hatágyas fülkében fejenként csak 9,40 euró. A zárható fülke és a vízszintes fekhely éjszakára ennyit talán megér. Majd meglátjátok.

2014. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk aludni :). Utaztam már egész éjjelen át, nem hiányzott a hálokocsi. Büfékocsi van? Ott sörök milyen árban szoktak lenni?
2014. máj. 16. 21:13
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

A 15-ben írtam, van. Itt a tavalyi étlap, idén valószínáleg kicsit változni fog.

[link]

360 az üveges Kozel.

2014. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
bolgar sorok, 2 literes kiszerelesben 2 levatol vannak, az kb 300-tol :) es nagyon jok!Kamenitsa, Zagorka, Astika, Ariana, Shumensko... :) ha nagyon bulizni akartok akkor a Sunny Beachet ,azaz Napospart, azaz Slanchev Brjag ki ne hagyjatok :) ott van a nagy elet :) Burgasztol sincs messze, de ott csak nagy szallodak vannak, nem valami olcso, kb 50 levatol van egy ket agyas szoba , de inkab 80-100 levatol... viszont ide is van bulibusz kb 1-2 levaert, attol fugg hol szalltok fel. A jegyet a buszon kell megvenni a legtobb bolgar helyi buszon, kedves bajszos neni jar korbe es jobb az arcmemoriaja mint a CIA ugynoknek . viszony a bolgar lanyok naggggyon csinosak!!!
2014. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen olcsón lehet jó söröket kapni. Fogyni fog több üveggel, az biztos :). Szerintem nem Napospartra foglalok szállást, mert az tényleg drágább, de egyszer elnézünk oda.


Más: milyen nyelveket értenek jól arrafelé? Igaz, hogy elég sok hasonlóság van az orosz és a bolgár nyelv közt?

2014. máj. 19. 14:24
 26/35 anonim ***** válasza:
63%
mindketto szlav nyelv az igaz, de elegge kulonbozo, viszont a tengerparton sokan beszelnek angolul, nemetul, oroszul, rengeteg az orosz turista. Azert a tengerparti resz az eg es fold az orszag tobbi reszehez...amikor majd mentek keresztul az orszagon vonattal es szornyulkodtok, hova jottetek, nyugi, olyan mintha egy masik bolygo lenne a partmenti videk, varoskak :) Maga Burgas is nagyon jo, de Nessebart es a Napospartot nem szabad kihagyni!kivancsi vagyok milyen lesz, irhatnal majd ide , hogy milyen volt !
2014. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2014. máj. 19. 18:24
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem a tengerparton kívüli rész is izgalmas, az már az igazi Balkán! Arra pedig figyelj, hogy a bolgároknál ha bólogatsz az nemet jelent, ha rázod a fejed, az meg igent. Haverom egyszer így fizetett több ezer ft-nak megfelelő levát, mert a csávó mindig kérdezte, hogy nagy menü lehet, ezt meg azt kér hozzá, a hülye meg csak rázta a fejét, a csávó meg nem volt rest és igennek vette! :D :D Én nagyon röhögtem rajta
2014. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a McDonald's-ban.
2014. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Augusztus elsején megyünk vonattal Sozopolba, majd beszámolok róla!
2014. júl. 26. 20:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!