Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába mivel érdemes menni?

Bulgáriába mivel érdemes menni?

Figyelt kérdés
Nyáron hárman szeretnénk Burgaszba utazni. Mivel érdemes menni? Vonat Pesttől Burgaszig mennyibe kerül? Milyen gyakran jár?

2014. máj. 14. 14:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%
akkor en Szozopolt ajanlom, nincs messze Burgasztol, minden van egy heleyen, setaloutca, gyonyoru starnd, szorakozohelyek, van regivarosresz, ami hasonlit Nessebarhoz es viszonylag olcsobb az eszakabbra levo udulohelyekhez kepest. ha vonattal mentek , ahogy megerkeztek Burgaszba, az avegallomas, nem lehet elteveszteni, egybol ahogy kijottok a palyaudvarrol, egybol ott van a buszpalyaudvar, inkabb egy parkra hasonlit es korben allnakl a buszok, onnak max orankent van busz barhova, de inkabb surubben es viszonylag normal arban ,ha jol emlekszem, ahogy kijottok , ha a hatatok mogott van a vasut palyaudvar akkor jobbra all a Sozopoli busz. A pia olcso, beulos helyeken is, de nem erdemes kotozkodni a helyiekkel, mert tobben vannak :)
2014. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Kösz :)


Hogy nem érdemes kötözködni, azt hogy érted? :)

2014. máj. 15. 10:39
 13/35 anonim ***** válasza:
87%
szo szerint, de normalisak, csak nem kell a feszko :)erzzetek jol magatokat! ha van kerdesed szivesen valaszolok ha tudok, itt elek :)
2014. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Rendben, nem szoktunk balhézni :).


Ami érdekelne, hogy az alkoholos italok milyen árban vannak? Meg egy átlag kajálda?


Mobilinternetre mit ajánlasz? Nézegettem, és ezt találtam legjobbnak:


[link]


Mit kérnek vásárláskor?

2014. máj. 15. 11:43
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
A vonatjegy 3 felnőttre Budapestről 254 euró oda-vissza. De ez még csak az ülőhelyre elég, a háromágyas hálófülke további 109,2 euró oda-vissza (ilyen hosszú úton megéri). Összesen 363,2 euró, mai árfolyamon 112.590,- forint. Ebben viszont minden benne van. Az étkezőkocsi nem nagy durranás, de a célnak megfelel és semmiképpen sem túlárazott.
2014. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
na a 15-os valszolo legalabb a kerdesre valaszolt :))) a tomenykb 1-1,50 (150-200ft)levatol a csillagos eg, ez a felesre vonaltozik, itt nem centeznek . nagyon finomak a bolgar sorok, a Zagorka, Kamentisa, Astika, legtobb boltban 2literes muanyag palackban van, most arra nem emlekszem, de olcso es nagyon finomak! olyan helyre uljetek mindig ahol amugy is sok vendeg van, nekunk ez jott be... a tengerparton ki kell probalnotok a "caca"- igy is kell ejteni ezek apro 5cmes sult kishalak, sor melle szoktak enni, sultkrumlival , 100gr kb 2leva, az kb 300ft. sok heleyn van onkiszolgalo etterem, szinte minden helynek van terasza, lehet ucsorogni. Itt nem neznek ki ha valaki egy kaveval ucsorok orakig, vagy egy salatat (sopszka)ker csak, ez szinte kesz kaja itt. majd foly kov....
2014. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek. Ülőhely nekem megfelel, nem adnék ki 300 forintot se hálókocsira :)
2014. máj. 15. 16:51
 18/35 A kérdező kommentje:
Annak örülök, ha vannak 2 literes műanyag palackos sörök. Az Romániában is bevált :)
2014. máj. 15. 16:53
 19/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tavaly busszal mentünk Napospartra ilyen szervezett party nyaralás keretében, hát soha többet. 24 óra volt az út a tervezett 18 helyett, elsősorban a határokon való várakozás miatt és Burgaszba érve kifogtunk egy hatalmas dugót a Napospart felé. Engem nem nyűgözött le Bulgária, ha újra mennék, akkor a tengerparton kívüli területeit nézném meg, de így társasággal jó buli volt. A pia meg a kaja is nagyon olcsó odakint, alig ment el 40 ezer ft költőpénzem 1 hét alatt, pedig semmi kaja nem volt a szállodában.

De a kérdésedre válszolva én vonattal vagy repülővel mennék, de ahogy látom a repülő kilőve, mivel drága (főleg a bolgár árszinthez viszonyítva), úgyhogy marad a vonat.

2014. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Vonat lesz szerintem. Máshol is olvastam, hogy a buszok is többször késnek, mert előfordulnak dugók nyáron. Kocsi lenne jó, de sajnos jelenleg egyikünknek sincs, kölcsönkérni meg nem szeretnék, mert nem szívesen vezetek le összesen több, mint 2000 kilométert más kocsijával.
2014. máj. 16. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!