Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszorszag vagy Horvatorszag?

Olaszorszag vagy Horvatorszag?

Figyelt kérdés
Julius kozepen mennek nyaralni, es nem tudunk donteni. Ket eve mar voltunk nyaralni Olaszorszagban, azon belul pedig Bibione-ban, es nekem nagyon a szivemhez nott, imadom azt a varost, de viszont a tenger vize ott nem valami atlatszo.. Horvatorszagban milyen a tenger vize, meg milyen ott a kornyezet?

2014. júl. 3. 12:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Azért nem tudom összehasonlítani Horvatországot és Olaszországot, mert MÁS mind a kettő. A klíma, az elhelyezkedés, a táj, a partszakaszok, a víz, az emberek, a kultúra, stb. Nem úgy értettem, hogy az egyik nagyon rossz, a másik nagyon jó, hanem hogy különbözőek. Mind a két országnak van olyan része, ami számomra és jó pár ember számára egyszerűen csúnya, a tömegstrandokra gondolok. De van olyan rész, ami lenyűgöző. Egy horvátországi part, ami a szebbek közé való, felejthetetlen látványt nyújt, míg egy olasz strand sosem lesz ugyanolyan, mert az olasz partok már mediterránabb
2014. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*már mediterránabb részben fekszik, nyilván sokkal szebb lesz, de egy horvat parthoz visszatérni megint mas érzés..
2014. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%
Több helyen fürödtem Horvátországban és azt tapasztaltam, hogy minél délebbre fekszik az üdülőhely, annál kellemesebb a víz pl. Makarska rivérián (Split és Dubrovnik között) nagyon kellemes a víz, akár órákat is ott úszkálhattam volna :) Zadar környékén hűvösebb a víz, búvároknak kifejezetten ajánlott.
2014. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!