Kezdőoldal » Utazás » Európa » Norvégia, tapasztalatok?

Norvégia, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Néztem egy kis videonaplót róla és nagyon megtetszett nekem az ország.

Van itt olyan aki ott él, dolgozik stb? Milyenek az életkörülmények, az emberek?

Az mesélne róla? Elvileg III. világbeli bevándorlás van, mindenhol muszlimok stb...


2015. jan. 1. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

>> nagyon megtetszett nekem az ország...


Persze, ha koldusszegény lenne, akkor nem tetszett volna meg.

2015. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

^ Igen, és? Ha Nigéria gazdag lenne, lehet, hogy jobban tetszene. Mit akarsz ezzel mondani?


Norvégia gyönyörű ország magas fizetésekkel és biztos szociális hálóval. Sajnos elég sok az idős és drágák az ingatlanok, külföldiként nehéz megélni. Nagyon tetszik, szívesen élnék ott, de iszonyú hideg van, ami eltántorít.

2015. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként Magyarország is nagyon szép hely lenne, ha amerikai stílusú utcák lennének, és szép lakóházak...
2015. jan. 1. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:

én 3 év mőlva ki szeretnék költözni és nem a pénz miatt.

hanem: [link]

2015. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%

Norvegiaban egy dolog van csak ami jo az az, hogy itt ha kicsit ugyes vagy tenyleg ossze lehet lapatolni egy raklap penzt. Amugy meg egy hulladek orszag ha nem lenne olajuk meg haluk akkor egy fillert nem ernenek. Butak mint a segg. Mondjuk en pont ezt szeretem bennuk. Magyar kreativ aggyal jol lehet kommandozni koztuk. Alapvetoen senki nem gondolna de rasszistak. A sajat degeneralt fajtajukat sokra nezik, azt hiszik tudnak valamit de kozben tiszta hulyek. Az eletkorulmenyekrol annyit, hogy amig egy 40.000 nok ( kb 1.4 mill forint) fizetesu ember Mo-on ugy elne mint egy kiraly, itt ugy el a nagyresze mint egy csoves kutya ( vannak pl Osloban meg mashol joszitualt emberek akik inteligensek de azok nem 40.000 nok-ot keresnek hanem sokkal tobbet.A muszlimokkal semmi baj. Egyre tobb viszont a roman. A hegyek meg a fjordok szepek. Egyszer erdemes megnezni. Ehetsz balnahust, fokat meg a telaponak a renszarvasat Rudolfot ( amik mellesleg k...va finomak).

Sok sikert.

2015. jan. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!