Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek jó ötlet Moszkvába...

Szerintetek jó ötlet Moszkvába utazni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy menjünk el várost nézni Moszkvába. Sokan viszont óva intettek ettől mert itt van ez az ukrán helyzet és "veszélyes", de szerintem ez hülyeség hiszen csak nem lőnek el Moszkváig és jelennek meg amerikai bombázók.

Szerintetek?



2015. jan. 3. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze az Ukrán helyzetnek a Moszkvai városlátogatáshoz? Kb mint az iraki vagy afgán vagy.. helyzetnek.

Naná hogy jó ötlet elmenni Moszkvába.

2015. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Moszkva gyönyörű. Nézd meg. Én várnék egy pár hónapot, mert ilyenkor kicsit hűvös
2015. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%

Moszkvába?


Csakis kucsmába,

zsebben a vodkával!

2015. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előre írd össze, hogy mit akarsz megnézni, aztán a térképen is nézd meg a távolságokat, mert az nem a mi léptékünk. De a képtárak, a Kreml, a gyémántmúzeum, a fegyvertár, az lenyűgöző.
2015. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, én is mennék ha a vízumügyintézés nem lenne ilyen macerás.
2015. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Most voltam Moszkvában két hétig. Nem kell félned semmitől, az ukrán helyzetből semmit nem érzékeltem, pedig én tudok is valamennyire oroszul.Nem volt semmiféle veszélyérzetem. Úgyhogy menj el! Igaz, hogy hideg van, de gyönyörű Moszkva a hóesésben, főleg este, kivilágítva!
2015. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!