Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kikoltozes hallatara hiany...

Daxika kérdése:

Kikoltozes hallatara hiany erzetem van a itthoni barataim irant. Ezzel lehet valamit tenni? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Korulbelul 1 eve zajlik nalunk egy folyamat hogy kikene-e koltozni Nemetorszagba vagy nem. Elso pillanattol azt mondtam koltozzunk el, mert en voltam kint, es csodanak talaltam az orszagot. Nos, ugy tunik hamarosan ha minden jol alakul meg fog a koltozes tortenni, viszont van egy probemam. Nem igazan merek beszelni se rola, mert nem tudom, de most mar kezd kialakulni bennem egy hiany az osztalytarsaim irant, kezdem aterezni hogy vannak, aztan pedig majd maximum elektronikusan meg ritkan tudunk nagyon talalkozni. Azzal vigasztalgatom magam, hogy kint boldog leszek, megtalal a szerelem is, es uj baratokkal fogok visszalatogatni rokonaimhoz es regi barataimhoz. Nos, volt valakinek ilyesmi erzese koltozes soran? Valami otlet hogy jobb kedvem legyen, es ne feljek ilyenektol?


16-fiu amugy



2015. jan. 26. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
a barátaid sz*rnának rád,ha ők mennének el,tök mindegy.. ha maradsz és elvégzed a sulit?akkor is 'külön mennétek' majd sírni fogsz utánuk?
2015. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teljesen megertem a hozzaallasod. Az az igazsag, iskolat ugy kezdtem el, hogy nem akarom befejezni, ez az almom hogy elmenjek innen a szarteleprol:"D oszinte leszek, nem sirok utanuk, csak fura lesz. vannak emberek akikhez tenyleg kozel is kovacsolodtam most, oszinte leszek, szeretek is par embert. fura lesz hogy soha tobbet kozos buli, soha tobbet kozos pialgatasok, stb.. :)
2015. jan. 26. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
nyócosztállyal mit fogsz kint csinálni?
2015. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gondolom a középsulit ott csinálná -.-
2015. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nyocosztallyal? csak nem tanulok tovabb? esetleg arra nem jottel ra hogy APAVAL es ANYAVAL, meg ket testverrel megyunk ki? :"D


tenyleg az is erdekelne, itt gimibe jarok, ott ha elmegyek valamilyen suliba akkor 11.-et ujra kell jarnom majd ? >.< nemszamit csak jobb lelkileg felkeszulni :)

2015. jan. 26. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:
ha jól tudod a nyelvet, akkor nem kell újrajárni. ilyen dolgok azoknak vannak, akik nem tudnak 5 szót sem
2015. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy mennyire jol, nem tudom megitelni. Van mit rajta viszont csiszolni az biztos. Nyaron mikor kint voltam jol elboldogultam barkivel, nyelvtudasomrol meg annyit hogy reg lehetne kozepfokum, csak lusta diszno vagyok es huzom halasztom. Ugy volt hogy iden vagy jovore csinalom meg, de mar az valszeg targytalan :D
2015. jan. 27. 06:39
 8/10 anonim válasza:
A gimnáziumok 90 százalékában ha nem jártál még német iskolába akkor osztályt kell ismételni.
2015. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom, akkor ugy tunik jovore ujra 11.-ik. Kint is negy eves amugy a gimi?
2015. jan. 28. 14:25
 10/10 anonim válasza:
Itt 8 éves.
2015. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!