Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jó ötlet lenne így nekivágni...

Jó ötlet lenne így nekivágni Angliának?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem,egy 15 éves lány vagyok. Szeptemberben kezdem majd a gimnáziumot ami négy éves.Utána Angliában szeretnék tovább tanulni.Nos,nem szeretném,hogy a szüleim fizessék.

Évi megtakarított pénzem 1,500-2000euró,esetleg több - ezt mind az egyetemre szeretném félretenni,szerintetek érdemes?



2015. jan. 27. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp azt csináld, amit szeretnél, de 4 év alatt valószínű bőven fognak változni még az elképzeléseid is.
2015. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel is számoltam!
2015. jan. 27. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Miből van neked évi 2000 euród? :D


Egyébként jó ötlet. A tandíj az csak egy dolog, a megélhetés mégegyszer annyi, kb. Megnézheted pontosan hogy mennyibe kerül ahova menni szeretnél. A tandíjon felül a havi megélhetésed kb. 1500 euró lesz. A tandíj meg változó. Én egy egyéves mesterrel szemeztem, de kellett volna hozzá egy jó 20 millió forint, szóval végül letettem róla. De egyébként vehetsz fel diákhitelt, és akkor csak a havi megélhetésedre kell azt az 1500 eurót előteremtened.

2015. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes persze, de azt nem árt ha tudod, hogy ez a pénz még kevés lesz. De elindulni már el lehet vele.
2015. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem diákhitel nélkül nem nagyon valószínű

viszont jó hír, hogy Angliában nagyon kedvező feltételek vonatkoznak rá


a pénz, amit sikerül félretenned, azt inkább a szállásra/megélhetésre tedd félre


de szerintem is nagyon hosszú idő 4 év, addig még bármi változhat

minden esetre szép dolog, hogy ilyen céltudatos vagy és megfontolt, hogy már most spórolgatsz

2015. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!