Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénzt érdemes...

Mennyi költőpénzt érdemes vinni 2 hétre Görögországba?

Figyelt kérdés
Zakhyntosra megyek 2 hétre,szállás,utazás rendezve,ezen felül mennyi költőpénzt érdemes vinni? Nem eszek sokat,valószínűleg egy reggeli+valamilyen szolidabb vacsi lesz a menü,napközben,meg szendvics,vagy hasonló,plusz ha már ott vagyok egy két fakultatív programon is szeretnék részt venni.

2015. júl. 14. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kajalni is kell szerintem egy 25-30 eurot lehet szamolni nyugodt szivvel egy napra. Az 2 hetre fakultativ programokkal es egyeb koltekezesekkel olyan 500 euro.
2015. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly 100.000 forintot vittem zakynthosra, reggelit boltból oldottuk meg (kenyér, paradicsom, sajt, tej, esetleg még vmi saláta) ebédre vittünk instant kaját (leves, tészta, krumplipüré stb) és este meg étteremben ettünk (12-14 euró/fő)


Mi mindennap mentünk bulizni, tehát alkoholra is költöttünk. (egy este 1,5 üveg bor-t plusz 1-2 koktélt ittunk, az olyan 10 euró/fő)


Egy fakultatív programra mentünk, az volt 20 euró. (caretta-caretta nézés, kék barlangok és vmi öblöt néztünk meg + egy napra kaptunk egy ingyenes transzfert+belépőt vmi szép strandra és egy ingyen banánozást)


Egy hétre 90.000 forintot, tehát olyan 300 eurót vittem.



Ebből ki tudod számolni, hogy ti mit terveztek és akkor két hétre mennyi kellene.


Jó nyaralást

2015. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja szal 90.000-et vittem kb, nem 100-at
2015. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!