Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria, Shopping City Süd?...

Ausztria, Shopping City Süd? Volt már valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Érdemes meglátogatni, ha már úgyis a környéken vagyunk?

Nagyon drága üzletek vannak, vagy épp hogy outletek?

Minden érdekel.


2015. júl. 31. 09:58
 1/10 Polipeter ***** válasza:

sok pénzt vigyél :)


Én inkább nevezetes épületeket látogatnék Ausztriába. DE ha már sokat láttál, akkor egy sétát megérhet

2015. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan árak vannak mint bármelyik osztrák plázában. Outletek Parndorfban vannak.
2015. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudok egyetlen érvet se mondani, ami kitermelé a benzinköltségedet.
2015. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem csak ide megyünk, persze megnézzük a Sisi múzeumot, meg voltunk is már Bécsben.

Ide most mennénk először.

Ha vásárolgatni akarok, akkor az nekem elég érv.

Arra voltam kíváncsi, hogy nagyrész luxusüzletek vannak-e, vagy azért olyan megfizethető üzletek is, amik itthon nincsenek?

Meg azt olvastam, hogy ha van itthon is, odakint sokkal nagyobb a választék.

2015. júl. 31. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már 2-3x, nem rossz, bár Ausztriában vannak máshol is ilyen bevásárló központok. Kicsit túl nagy nekem, nem bírok annyit gyalogolni, hogy az egészet bejárjam, erre készülj fel. :)

Amúgy vannak olcsóbb boltok (H&M, C&A, New Yorker), vannak közepesek, és vannak igazán mrákás, drága boltok. Változó, az a jó, amikor az ember már tudja, a pénztárcája alapján melyikbe mehet be és melyiket kerülje.

2015. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. júl. 31. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Primarkba érdemes menni ott, az kifejezetten olcsó, a többi üzlet hasonló mint nálunk!
2015. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ennek is utánaolvasok, köszönöm!
2015. aug. 4. 08:14
 9/10 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Primark honlapját, nekem olyan kínai-féleségnek tűnik, napszemüveg 1 euro, női ruhák 5-8 euro, felsők 4 euro.

Mint itthon az Invázió üzletei, ott vannak ilyen árak, de ehhez elég rossz minőség is társul.

Be fogunk nézni, de egyelőre nem győzött meg.

2015. aug. 5. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért az Inváziónál jobb minőség! Háda turikban is ezeket árulják, Athmospere és egyéb márkák. Szerintem nem rosszabb, mint pl. a H&M.
2015. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!