Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzel érdemes kijönni...

Jackson666 kérdése:

Mennyi pénzel érdemes kijönni angliába?

Figyelt kérdés
Dolgozni jöttem ki kb 6hét a papirok elintézése.a.munkához mennyi pénzt érdemes kihozni ha haberommal tudjuk fizetni felesbe a szállást kb mennyi pénz kell forintba egy jó hónap kibirásához?
2015. szept. 11. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a haverodat aki munkát szerzett neked nyelvtudás nélkül? Hiszen a múltkori kérdésedben mondtad, hogy mindent a haverod intéz. Akkor szépen dumálj vele, és ő elmondja, hogy mi mennyibe kerül, kezdve a szállással, kajával.
2015. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Haveromat megkérdeztem azt mondta elég 300 ezer és ebbe benne van a buszjegy ára ami 25 ezer
2015. szept. 11. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
300.000 Ft az cca. 705 font. Ennyivel elindulni felelőtlensèg, plàne nyelvtudàs nèlkül. De te tudod, a te èleted. Nagy esèllyel gyarapìtod majd a "jaj, àtvertek mert nyelv nèlkül jöttem meg hulye angolok, stb."
2015. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már felvettek melozni a kfc be személyesen találkoztam a fönökkel. Mondta jogy nemgond ha nemtudok angolul majd belejövök. Már csak az sdó papirt kell elintézzem amire már az időpont megvan
2015. szept. 11. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudtad hogy NI szám (amire vársz) nélkül is munkába állhatsz, csak több adót vonnak (emergency tax)?

Ezek szerint nem.

Ahogy látom lesz még pár dolog amiben át leszel verve. De persze menjetek csak nyelvtudás nélkül külföldre..

2015. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De a fönök azt mondta hogy kell az n.i szám mert bejelebtett melo és őket is ellenőrzik feketén nemdolgozhatok.
2015. szept. 11. 22:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a főnököd is átvert. Ugyanis ha már kértél időpontot az N.I-re akkor azt jelenti, hogy az ügyed folyamatban van, így vállalhatsz munkát, mert egy esetleges ellenőrzésnél, már benne vagy a rendszerben. Na mesélj, miket mondtak még?
2015. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én anno a kiutazásomat követő 5.ik napon dolgoztam. Hivatalosan, egy 4 csillagos hotelben, mint recepciós. Az NI interjú ezután volt 3 héttel.
2015. szept. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Elmondjam hogy miért mondta a főnököd hogy nem dolgozhatsz így?

Mert neki emergency tax esetén a bejelentésedhez ki kell töltenie 1-2 extra nyomtatványt, ami kb 5 perc plusz munka.

És annyit nem értek neki hogy megtegye ezt nektek, hiszen ott áll az ajtóba addig másik 10 munkavállaló akiknek már megvan az NI, így nem kell vele plusz papírmunkát csinálni. Tehát kényelmesebb csak akkor foglalkozni veletek ha megvan az NI.

Szép ország ez az Anglia, tudnék mesélni..

2015. szept. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Tudjuk Digo, hogy tudnál mesélni, hisz minden Angliás poszt alá odaírod hogy mi volt rossz neked. Ha tényleg nem szeretted Angliát, minek válaszolgatsz ezzel kapcsolatos kérdésekre. Én sem válaszolok Ausztriás kérdésekre, mert egy életre elegem lett az általad istenített Ausztriából. 3,5 évet voltam ott, a végén már a napokat számoltam, mikor mehetek el onnan. Most Angliában vagyok, nekem itt jobb. Ez egyéni preferencia szerintem.
2015. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!