Kezdőoldal » Utazás » Európa » Édesanyám kijelentette hogy...

Édesanyám kijelentette hogy költözünk Berlinbe, mit csináljak ha nem akarok költözni?

Figyelt kérdés

Itthon vannak a barátaim az egész életem, és nem szeretnék itthagyni mindenkit és mindent feladni!

Pl.ott van a suli 10.-es vagyok, és gondolom ott elölről kellene kezdenem a sulit, nekem meg ahhoz nem lenne türelmem, meg eléggé visszahúzódó vagyok, nem tudnék ott barátokat találni, a stílusom meg az öltözködésem miatt meg főleg nem, mivel rocker vagyok gondolom ott emiatt kifognának! Ha meg azt mondom anyámnak hogy nem megyek akkor meg ő se fog kiköltözni, és azt meg nem akarom hogy miattam adja fel a karrierjét és az álmait. Szerintetek mit csináljak? :(



Előre is köszönöm a válaszokat:)!



2015. nov. 16. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Keress egy kollégiumot.
2015. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!