Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik szupermarket a kedvence...

Melyik szupermarket a kedvencetek? (Anglia)

Figyelt kérdés

Asda

Sainsbury's

Morrison's

Tesco

Waitrose

The Co-operative

M&S Food


2015. dec. 16. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Sainsburys a legjobb, a waitrose is jo csak kicsit dragabb es nem akkora a valasztek.
2015. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Waitrose az abszolút kedvenc. Picit drágább mint a többi, de minőség bőven jobb mint máshol szerintem.


Bevásárlásaim 90%-át a Waitrose-ban bonyolítom, a néha pedig be-be térek a Sainsbury's, Lidl, Morrisons valamelyikébe.

2015. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a M&S a kedvencem. Jó minőségű áruk, nagyon izléses és igényes berendezés. Egyszerűen jó bemenni.
2015. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ASDA [Western Road] jo ar/ ertek arany。jo pub van mellette LOL
2015. dec. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Morrison's: Minőségi ételeket bárhol lehet kapni ha az ember megfizeti az árát. Én azért szeretek ide járni mert minden este leárazott akciók vannak. Pl. rendszeresen leárazzák a nekem pont megérett gyümölcsöket pár pennyért de ők már túl érettnek tartják.
2015. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sainsbury's :)
2015. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a tescoba járok, de csak mert az tíz perc gyalog...a többihez utazni kell, asdat preferálnám, ott nagyobb a választék, sainsbury drága, morrisons meg nincs a környéken, a legközelebbihez is metro/busz kombinációja kell.
2015. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!