Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szállás Dubrovnikban?

Szállás Dubrovnikban?

Figyelt kérdés
Nem tudtok valami jó és viszonylag olcsó szállást Dubrovnikban?

2016. jan. 6. 16:39
 1/2 zsirez válasza:

Dubrovnikban olcsó szállást nem nagyon találsz, ajánlom Dubrovnik után kb 15km Cavtat.Gyönyörű szép tengerparti kis falu. Autóval úgy negyed óra Dubrovnik de ha nem akarsz autózni van vizitaxi ami közvetlenül Dubrovnik óvárosához visz ahol az autós parkolás amúgy is nagyon macerás. Ha autóval mész be, érdemes a kikötőben hagyni az autót és onnan helyi járatú busszal menni az óvárosba kb 10kuna a buszjegy. Szállást meg szerintem nem érdemes előre foglalni, 4szer megjártam már a környéket szállást még egyszer sem foglaltam előre. Előnye hogy olcsóbb mint előre lefoglalva és meg tudod nézni a minőségét és nem csak pár képre hagyatkozva utazási irodán keresztül lefoglalni.(ez minden más horvátországi részre is vonatkozik, kb 20 alkalomból talán kétszer ha előre foglaltam és még sosem maradtam szállás nélkül) Hazafelé úton meg ajánlom Bosznia-Hercegovinán keresztül az utazást. Igaz hogy nincs autópálya de km-ben rövidebb és a táj egyszerűen mesés.Érdemes megállni Mostar-ban. Rendkívül szép régies város ahol a keresztény templomok éa a minaretek váltják egymást utcáról utcára és kicsit érdemes benézni a török bazárba, szinte fillérekért vásárolhatsz és az éttermek sem drágák és isteni a kaja.

Jó utazást nem fogod megbánni ;)

2016. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tartalmas választ! Sokat segítettél! :)
2016. jan. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!