Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjek Ausztrián vagy...

Hova menjek Ausztrián vagy Németországon belül, ha nem akarok bevándorlókkal találkozni?

Figyelt kérdés
Villachba vagy Berchtesgadenbe terveztünk menni a nyáron, de a menekültek miatt nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet. Nem akarok rettegni az utcán, nyugodt, kellemes nyaralást szeretnék, lehetőleg a hegyekben. Szerintetek van még olyan hely Németországban vagy Ausztriában ahol nincsenek migránsok?
2016. jan. 31. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj Szíriàba, ott mar egy sincs :). Meg ott legalabb megnezheted hogy mit kozvetit az imadott Hiradod amibol a vilagrol tajekozodsz :D.
2016. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz pontosan? Ezek szerint te többet tudsz, mint én?!


Igen, én a hírekből tájékozódom leginkább, híradóból, újságokból. Te honnan?

2016. jan. 31. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Lehet nem kellene külföldre menned. Migránsozni pedig taplóság.
2016. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért, a migráns szó csúnya szónak számít? :-)
2016. jan. 31. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha hegyvidékekre akarsz menni, akkor nyert ügyed van a kérdést tekintve. Ott biztos nem sündörögnek azok, akiktől tartasz.
2016. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"van még olyan hely Németországban vagy Ausztriában ahol nincsenek migránsok?"


Nincs!Mindehol csakis migránsok vannak!!Akik az utcán falkába verődve akarják megkeseríteni,a nyaralást tervezők életét.......

2016. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Kaprunban voltunk októberben, ott a felvonó és a hegy tele volt arabokkal. Volt, hogy egymás után négy sífelvonóban is ültek. Nem a mostani menekültek/bevándorlók, hanem a régebb óta kint élők, a többségük német rendszámú kocsikkal volt. Kitzbühelben viszont - érdekes módon - nem láttam egyet sem. A krimmli vízeséseknél is volt néhány, de amúgy nem sok vizet zavarnak, ők is szeretnek világot látni.
2016. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom hallottál-e már a dologról, de külföldön minden tele van külföldiekkel.

2. A migráns olyan embert jelent aki máshonnan jött, pont mint ami te lennél ott Ausztriában vagy Németországban.

3. Szerintem maradj itthon! Ne hozz szégyent ránk külföldön.

2016. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!