Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair repülőjegy visszaváltás?

Wizzair repülőjegy visszaváltás?

Figyelt kérdés
Hétfőn foglaltam le, ki is fizettem, tehát tegnap, de már aznap megbántam mert ez egy elhamarkodott döntés volt. Tényleg nagyon drága visszavonni az egészet? Vagy ez hogy megy? Valaki csinálta már?

2016. márc. 22. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jól teszed!
2016. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Úgy látom semmi lehetőség nincs amin ne buknék."


Akkor ezek szerint nem volt érthető, amit mondtam, bocs.

Azt írod, oda-vissza 13 ezer ft volt, azaz átlag 6.500 ft irányonként. Ha meghirdeted 6.500 ft-ért+ felhívod a vevő figyelmét a névátírásra, akkor TE semmit nem buksz, a vevőnek meg 20.000 ft-ba kerül a névátírással, DE!

Ha pl. most Húsvétra van jegyed, akkor - megnéztem - 27-i jegy 48 ezer ft-ba kerül, tehát a vevőnek simán megéri megvenni Tőled 6.500-ért, ráfizetni a 13 ezer névátírást, mert még MINDIG NYERT 28 ezer ft-ot! És ebben az esetben Te sem buksz.

Visszaút 29-én pedig 20.000 ft - itt a vevő pont pénzénél lesz: nem nyer, nem veszít.

2016. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9, 12-es vagyok és amúgy jól teszed, hogy elmész :-) Már kezdettől fogva ez lett volna a javaslatom - csak nem ez volt a kérdés :-)
2016. márc. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jó csak amikor én megyek akkor tök olcsó a jegy, sőt most olcsóbb mint amikor vettem. Na meg ha drágább is lenne akkor ki a fene venne valakitől névátírással, mint simán? Kicsi az esély, hogy lenne erre vevő. De most nagyon olcsó a jegy, tehát nem is lenne megvalósítható.

De most már elmegyek, most már mindegy. Nem lesz ez se olyan rossz bár olyan jó sem, mint az első.

2016. márc. 25. 11:30
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem húsvétra van jegyem, egyébként megnéztem én is és nem 48 ezer. Nem tudom te mit néztél, de lényegtelen, mert ápr 30-án megyek és május 6án jövök vissza
2016. márc. 25. 11:32
 16/17 anonim ***** válasza:

"egyébként megnéztem én is és nem 48 ezer. Nem tudom te mit néztél,"

Mivel nem írtál várost, hogy hová mész, én csak találomra írtam egy árat.

Egyébként meg szívesen. Bocs, hogy megpróbáltam segíteni.

2016. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy.
2016. márc. 25. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!