Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen rejtett költségek...

Milyen rejtett költségek vannak a ryanairnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék velük utazni Dublinba és 25k-ból ki is jön a jegy az oldalukon de arról egy szó nem esik, hogy ennyi és nem több. A GYIK ban írnak reptéri illetéket és hasonló díjakat de azt nem mondják, hogy ők már ezzel kalkulálták a díjat vagy ez majd plusz lesz. Illetve ezen díjak mértékéről sem találok infot.


Egyszóval ha valaki már utazott velük és felhomályosítana azt megköszönném.



#Ryanair #költségek jegyvásárlás
2016. jún. 22. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
végig mész a foglaláson, kiválasztod azt ami neked kell(feladandó csomag, nagyobb ülőhely, esetleg transzer, elsőbbségi beszállás), amit kiír annyit fizetsz. már régóta nincs rejtett költség.
2016. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ha mindent kiválasztottál igényed szerint, akkor az annyi, amennyi. Ilyen reptéri illetékeket az utazási irodák szokták manapság szedni a marháktól.
2016. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
1 héttel lehet az út előtt becsekkolni ingyen, az előtti helyfoglalás csak lehúzás
2016. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom milyen olvasnivalókon szocializálódtál, de nincs, és tán sosem volt olyan, hogy reptéri illeték.

Az online repülőjegy világban azt fizeted, amit látsz, és a fapados világban az a plusz költség, amiért te fizetni akarsz. Magadnak válogatod össze a szükséges dolgokat.

Annyit még tanácsnak, hogy lehetőleg ne akarj extrákat: ne vegyél több csomagot a kelleténél, ne akarj előbb beszállni, és főleg ne kérj biztosítást. Azt ikszeld be tehát, hogy nem kérek biztosítást.

2016. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Norman Bates ***** válasza:
0%
A helyfogoalas nem hulyeseg, mi ketten £8/fo valasztottunk helyet, mert egymas mellett szeretnenk ulni. A 7 napos keretben csak az van, hogy random kaptok helyet, valoszinuleg nem egymas mellett.
2016. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Kedves előttem szóló, attól hogy fizetttél valamiért, amiről fogalmad sincs ingyen hogyan megy, miért gondolod azt, hogy jól tetted?
2016. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Norman Bates ***** válasza:

Kedves utolso, mibol gondolod, hogy fogalmam sincsen?

Kulfoldon elek, gyakran repulok, es igenis utananeztem. Irtak is, hogy randok adjak a helyeket annak, aki nem foglal elore. Tovabba azt is megemlitik, ha tobb szemely egyutt veszi a repjegyet es nem egymas melle szolnak a jegyeik csak abban az esetben korrigalnak, ha szulo - gyerekrol van szo.

Azt pedig en tudom jobban, hogy megeri e nekem azt a kis extra osszeget, hogy a parom mellett ulhessek.

2016. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.
2016. jún. 27. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!