Kezdőoldal » Utazás » Európa » Római közbiztonság?

Római közbiztonság?

Figyelt kérdés

Rengeteg jót és rosszat olvastam a római közbiztonságról, illetve rengeteg rosszat cáfoló dolgot is, miszerint egyesek azt állítják, hogy túl van reagálva. Én még nem voltam, de a leírások alapján az a kép alakult ki bennem, hogy semmivel sem lehet rosszabb, mint Budapest. Az értékeinkre figyelni kell, farzsebbe ne tegyünk pénztárcát, vagy hátizsákba, könnyen hozzáférhető helyekre. Ha leszólítanak menjünk tovább, ne álljunk meg semmilyen trükk miatt. Ez pesten is tökéletesen így van, ha megkérdezik, hogy mennyi az idő akkor vagy kapásból elveszik a telefonod és elszaladnak, vagy amíg dumál veled a pajtásai körbeállnak és kirámolják a zsebeid.

Szóval aki már volt az adjon némi felvilágosítást, hogy mennyire kiemelten gáz a helyzet. Illetve ami kicsit specifikusabb, hogy a termini állomás közelében este mennyire veszélyes mászkálni? Oda foglaltunk szállást a mindenség közepére, hogy ne kelljen tömegközlekedni (egyrészt egy rizikófaktor így kilőve, másrészt spórolás), viszont tervezzük, hogy hosszúra nyúlt esték után éjfél-hajnal környékén botorkálnánk vissza a hotelbe és csak remélem, hogy nem a helyi nyóckerbe' sikerült hotelszobát foglalnom...

Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. júl. 11. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi különös, a zsebesekre valóban figyelni kell.
2016. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De gondolom azért annál nem jobban, mint pesten mondjuk ha tömegközlekedik az ember, vagy csak szimplán átmész a blahán az aluljáróban meg ilyenek...ha csak azt a szintet üti meg maximum, akkor nem aggódom. :)
2016. júl. 11. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!