Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megismertem egy külföldi...

Megismertem egy külföldi fiút, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagy vonalakban:


nem európai,nem beszélem az anyanyelvét,és nagyon de nagyon szeretnék elmenni oda kirándulni, és újra látni őt- minden követ megmozgatnék hogy újra találkozzak vele. spórolnék rá hónapokig, de ahogy kalkuláltam, és amiknek eddig utánaolvastam, úgy fest, nem tudok eleget összerakni tél közepéig (akkor lenne a legjobb elutazni), ha felmerül valami kiadás.


De az összes ismerősöm egyből elzárkózik tőlem, ha megtudja a részleteket, és úgy érzem sehonnan se tudok segítséget kapni, akárcsak utazási tipp, tanács terén sem. a családom nem támogatná, ez biztos, a nyakamat is kitekernék ha megtudnák mire készülök.


"felejtsem el, rossz érzésük van, teljesen kifordultam magamból, ez csak átmeneti, inkább találnak nekem valakit, minek mennél oda, és ha baj lesz? golyóálló mellényt vigyél"

pedig én csak szeretnék egy jót kirándulni.


úgy érzem, hogy képes vagyok összehozni, csak legyek türelmes, várjam ki az időt és dolgozzak meg érte, sikerülni fog, de ahogy a környezetemben élők vélekednek, inkább titkolnom kell mindent, amit ezért az utazásért teszek.


igazából az lenne a kérdésem hogy aki hasonló helyzetben volt, hogy kezdett bele az utazás szervezésébe? útitársakat is keresek- az szuper lenne, privátok is jöhetnek :)



megjegyzés:

nem, nem vagyok szőke és nem a színesbőrű barátocskámhoz készülődök Nigériába - az ilyen jellegű kommentekkel ne gyertek :)


2016. szept. 9. 14:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
69%
Ha még a nyelvet sem érted, amin beszél, akkor hatalmas szerelem lehet. D
2016. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

En 2300 km-es tavkapcsolattal a hatam mogott, amiben mas a kulturank, a vallasunk meg stb. nem itellek el, de tudod mi az az egyetlen dolog, ami miatt eletkepes aa kapcsolatunk meg ekkora tavolsaggal is? Mert nem kell honapokig kuporgatnunk egy talalkozasra. Tehat, ilyen korulmenyek kozott felesleges egyaltalan belekezdeni es utana meg felevekig szenvedni egymas nelkul.

Melyik orszagrol lenne szo egyebekent?

2016. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nemcsak messze van, nem is értik egymást. Egyszer megtöcskölte, és jónapot. Az a fickó már el is felejtett. Szánalmas vagy kérdező.
2016. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké mindenkinek igaza van amugy, és tényleg nem tudok csettintésre kifizetni egy oda-vissza repjegyet. De ha már egyszer szeretnék eljutni oda, az nem kizárólag a fiú miatt lesz...és tényleg megnézném amit lehet 1 hét alatt :)
2016. szept. 9. 17:01
 5/15 A kérdező kommentje:
Amugy angolul beszélgetünk...
2016. szept. 9. 17:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Momd mar meg melyik orszag, akkor talan tudunk segiteni is, de igy hogy meg azz sem mondod meg egyaltalan minek kerdezel, erdemi valaszt nem fogsz kapni.
2016. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Irtam privit :)
2016. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"nem európai"

" nem színesbőrű"

"golyóálló mellényt vigyél""

"az összes ismerősöm egyből elzárkózik tőlem, ha megtudja a részleteket"


Tehát arab az illető?!

2016. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem török. Kapok ajandekot, ha eltalaltam? Ha torok, akkor legkozelebb beraklak a borondombe kerdezo, amikor megyek a paromhoz :D.
2016. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem török, haha ez nagyon ari hogy találgattok :) mennék a bőröndödben, és útba is esne :D onnan majd tovább utazom.


Direkte nem mondom el hogy melyik ország, mert végülis, úgy vettem észre, bármelyik lehetne...

2016. szept. 9. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!