Kezdőoldal » Utazás » Európa » Eltűrnétek ezt vagy segítséget...

Eltűrnétek ezt vagy segítséget keresnétek? Ha utóbbi, hogyan?

Figyelt kérdés

Bárki válaszát szívesen fogadom, ezért írom feltételesben tehát ha kb. 2000 km-re élnél otthontól, a családodtól, akik közül valaki/valakik egyáltalán nem hajlandó repülőre ülni, elviselnéd, hogy mindig autózgatnak, buszoznak hozzád és vissza, vagy ha másként nem megy (márpedig nálunk nem) kérnéd szakember segítségét? Ha igen, rábíznád azokra, akik nem akarnak repülni, vagy te leszerveznél mindent, nekik csak el kellene menni?


Ne nézzetek szemétládának, épp az a célom, hogy nekik minél kényelmesebb legyen, ugyanis itt tervezem leélni az életemet, a családom pedig tervezi a látogatást, mert eddig nem sokszor voltak külföldön. Viszont jogsi 2 van, tesómé elég friss, nem tudom, hogy vezetne külföldön, így autóval minimum 2-3 nap. Busszal legalább 2 átszállás (plusz el kell jutniuk Budapestre), az is legalább 2,5 nap. Repülővel, ha mindent beleszámolok is, fél nap.


Valaki volt hasonló helyzetben? Szerintetek mit csináljak? (Tudom, hogy nem az én bajom, de ha én nem erőltetem, ez örökké így marad.)


2016. szept. 12. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki hulye, azt hagyni kell hulyenek lenni. Ne aggodj, egyszer fogjak vegigcsinalni ezt az agyrem kenyelmetlen baromsagot, es utana mar rajonnek merre keressek az agyukat.
2016. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Jól értem, hogy még nem is voltak Nálatok? Akkor én nem erőltetném a repülőt: kijönnek, esetleg panaszkodnak, hogy hosszú volt az út, akkor el lehet mondani, hogy van rövidebb, kényelmesebb, de felesleges erőltetni - szakember segítségét ehhez igénybe venni meg végképp nem. Nem erőltetheted a saját akaratodat másra - még akkor sem, ha jót akarsz...
2016. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de az értelmesebbje a kétnapos fárasztó és költséges autóutat, két óra alatt teszi meg olcsó repülővel.

Örülj, hogy nem lovaskocsival akarnak jönni.

2016. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

A fujjolóknak mondom, hogy igen van olyan aki pl. egészségügyi okok miatt nem tud rpülni. (fülproblémák)


Ha nem opció levezetni egyben/váltott sofőrokkel akkor meg nyilván meg kell szállni minimum 1x, de inkább 2x útközben.

De akkor is inkább a kocsit preferálnám, nem kell le-fel szállni a csomagokkal, rugalmasaban lehet megállni, enni-inni, plusz tömegközlekedésnél ott az átszállás okozta macera, pláne ha nem gyakorlott utazók, akkor simán elkavardothatnak és lekéshetik a csatlakozást a pályudvaron, stb.

2016. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Utolso, de itt nem errol van szo.
2016. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyakoriak lennének ezek a látogatások? Ha nem túl gyakran kell megtenni ezt az utat nincs gond az autóval.
2016. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!