Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik hotelben érdemes...

Melyik hotelben érdemes megszállni Barcelonában?

Figyelt kérdés
Elsősorban SZEMÉLYES tapasztalatok érdekelnek, köszi mindenkinek.

2016. júl. 10. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatokat a trivago.hu-n találsz például, miközben rákattintottál a kinézett hotelre.
2016. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom. Azt is tudom, hogy meg lehet nézni az utazók képeit is egyes honlapokon. Engem viszont itt érdekelnek a tapasztalatok, mert talán esélyem van beszélgetésbe bonyolódni olyannal akinek van személyes tapasztalata.
2016. júl. 10. 18:12
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én a booking.com-on foglaltam és bár elolvastam a véleményeket,végül nem befolyásolt a döntésemben,ugyanis mindenkinek más a fontos.Sokan írtak a wifi elérhetőségéről,engem ez nem érdekelt.A reggeli minőségéről,ez sem,mert tudtam,hogy reggeli időben már a repülőn leszünk.Nekünk az volt fontos,hogy beleférjen a költségvetésünkbe,legyen saját fürdője és közel legyen a belvároshoz.Egyetlen éjszakát töltöttünk ott,mert előtte Salou-ban voltunk.Mi végül hostal-t választottunk,nem hotelt,99 euro volt 1 éjszakára,a 12 éves fiammal és a férjemmel mentünk.Tiszta szoba,kényelmes ágy,nagy fürdő,csendes környék,pedig a Passeig de Gracia-tól 5 perc sétára voltunk(ez a Váczi utcának felel meg Pesten).De hozzáteszem,a magyarok mind lehúzták ezt a hostalt.Ízlések és pofonok.Ez a Hostal Felipe 2 volt 1 hete.
2016. júl. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Reni! Köszönöm! Pont ilyen vélemények érdekeltek. :) Utána is nézek.
2016. júl. 11. 18:51
 5/14 A kérdező kommentje:
Megnézegettem őket, ezek után lehet inkább én is egy hostal mellett döntök. Az eddigi olvasmányaim alapján jobbak róluk a vélemények. Annyi még érdekelne: a látnivalókra Ti megvettétek előre a jegyet? (Én úgy tervezem)
2016. júl. 11. 19:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudod,hogy belefér az időtökbe,akkor vedd meg,ahová csak tudod.Általában kicsit olcsóbb is,de az idő még inkább pénz és sok időt meg lehet spórolni a sorbanállás helyett.Egyedül talán a stadionba nem lett volna rá szükség,mert sok helyen lehet venni a helyszínen is,akár automatából.T10-es jegyeket még a reptéren vettünk szintén automatából,így bármilyen közlekedési eszközzel mentünk A-ból B-be,csak érvényesíteni kellett a kapunál és nem drágább,mint itthon.
2016. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi nem nagyon szeretjük a focit, úgyhogy az nem értint. :) De a többinél akkor így teszek. 4 napunk van csak és nem férne bele egy 2 órás sorbanállás.
2016. júl. 12. 10:09
 8/14 Norman Bates ***** válasza:

Szia, en epp itt vagyok Barcelonaban egy hetig, tegnap jottem, mi egy

hostelben szallunk meg(nagyobb szobara szamitottam kepek alapjan, a beigert hajszarito megsincs, de a szemelyzet kedves es segitokesz). Ma parton voltunk egesz nap, programokkal meg ugy vagyunk, hogy csavargosra vesszuk es ha latunk valami jot akkor majd bemegyunk.

Ti milyen programokat talaltatok, adnal egy ket otletet? Vasarnap reggel megy a gepunk.

2016. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Norman Bates ***** válasza:

Par dolog lemaradt. Mi is booking.com on foglaltunk, 408euro 6 ejszakara(hetfotol vasarnapig most a heten) egy bazi nagy foutca szerusegen. Hosal Rio De Castro a neve. Paral. lel ut vagy utca nemtom. Nagyon tiszta meg mindenhol kamerak a folyoson.

Ha van barmi kerdesed irj nyugodtan.

2016. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia. Hát mi mindenképp meg akarjuk nézni a főbb látványosságokat: Sagrada, meg a Güell parkba szeretnék eljutni. Néztem a Tibidabo vidámparkot, de arra végülis, úgy döntöttem nem okozna akkora élményt mint amennyibe kerül. A Labirintus is érdekesnek tűnt, nemtom mennyi időtök van. ( [link] Illetve a L'aquarium. Persze többség belépős, ami nem olcsó.. Meg nézegettem helyeket, ahol ehetnénk és a Bar Casi nevű helyről megállapítottam, hogy biztos odamegyünk. :)
2016. júl. 14. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!