Kezdőoldal » Utazás » Európa » 70 e Ft-ból ki lehet hozni...

70 e Ft-ból ki lehet hozni egy 4 napos párizsi kirándulást?

Figyelt kérdés
Feladott poggyászt nem vinnék és egyedül mennék.

2016. dec. 4. 18:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Hol fogsz aludni és mit akarsz enni?
2016. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Valami olcsó szállodára gondoltam.
2016. dec. 4. 18:49
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

Heló!


Nehéz, mert drágák a belépők, és az út oda-vissza - ha mondjuk kocsival visznek -, akkor kb leglaább 100-120 euro - Münchenbe Magyarországról 30-50 euro között van.


Szerintem így csak úgy sikerülhet, ha neten keresel embereket, akik befogadnak másokat pár napra. Sok ilyen csoportot találni, pont az a lényege, hogy akinek kevés a pénze, azt segítik ezzel.

Így a szállás költségét megúsznád, de a többi minden pénzed elvinné, és még valószínűleg így is kevés lenne a 700000 ft

Viszont a fenti módszerrel 100000 ft körül már korrekt mód kijönnél.

2016. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Olcsó repjeggyel, olcsó szállással talán igen, de elég szűkös keret az biztos.
2016. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Nézd az Utazómajom oldalát fb-n,nagyon jó tippeket ad. Vagy szokott lenni a Pelikán és Mai utazás oldalon is,tök jók!
2016. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Ki lehet hozni.

BVA reptérre 8-20 euró közt van repülőjegy, igaz onnan a bejutás 10-15 euró. Szállj meg többágyas hostelben. Még marad is pénzed.

(Ui. engem mindig elszomorít a majmot népszerűsítő és sztároló emberek tömege. Tényleg hihetetlen, hogy egy nyomorult repülőjegy keresést ne lenne képes 200 ezer ember megcsinálni ebben az országban, vagy hogy azért fizeti meg az ostoba emberek jutalékát, mert az ő oldalán keresztül foglal szállást. Kérdező, kérlek te ne tedd azt)

2016. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

6. Mivel a kérdező elég tudatlannak tűnik ebben a témában,ezért ajánlottam neki a majmot! De ,amúgy meg lehet sok embernek nincs ideje így összeválogatni a jegyeket és szállást ,ezért nem sajnálja a jutalékot attól,aki ezt megcsinálja helyette! :)

Párizsba nem bír összekalkulálni egy utat,mit gondolsz Dominikára hogy menne el?

Kismilliószor utazom,magam intézem a repjegyet,szállást,nem szoktam segítséget kérni,de van akinek erre szüksége van! Nincs ebből semmi probléma! A tanulópénzt mindenkinek meg kell fizetni,ha majd tapasztalt utazó lesz,már meg fog tudni magától is szervezni egy utat!

2016. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
6-os,még annyit! Nem kötelező a majom oldalán keresztül foglalni,megadja a dátumot az olcsó jegyre ,amire ő nem sajnálta az időt rákeresni,onnantól kezdve már könnyebb dolga van az utazni vágyóknak! Erre nem gondoltál ugye?? :)
2016. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
#6 Én is követem a majmot. Miért is probléma az, ha ő kiírja az olcsó járatokat? Eszembe nem jutna például állandóan az Azori szigetekre nézni a jegyet, hogy hoppá, oda most olcsón el tudnék utazni.. Ő legalább felhívja rá a figyelmem, ha ilyen van. Na meg külön felhívja a figyelmet hibás árakra, amikor tizedáron lehet más kontinensekre repülni. Soha az életben nem találnék ilyeneket, neki programja van ehhez.
2016. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem igen. Okosan és körültekintően magadnak intézz, foglalj mindent, és akkor van rá esély.

Én nagyon olcsón szoktam kihozni utakat, persze sok szervezéssel, mert tényleg oda kell figyelni (pl. mikor foglalsz repjegyet, szállás hol/milyen legyen - lehet, kicsit drágább, de központi helyen van, kevesebb a tömegközlekedés ára ezért, és van reggeli, ami egész napra elég, nem kell ételre költeni utána... ilyenek.)

2016. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!