Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék eljutni a...

Hogyan tudnék eljutni a legkevesebb pénzből Bad Windsheimbe (Németország)? Valakinek van már tapasztalata a "Residenz Bad Windsheim Hotel & Spa ****"-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretném a páromat meglepni egy közös nyaralással (egy hét wellness Bad Windsheimben), de nem tudom hogyan lehetne oda eljutni a legegyszerűbben... Szeretnék mindent előre megszervezni, hogy igazi meglepetés lehessen (lehet közös szülinapi ajándéknak is tekinteni, 20 nap különbséggel születtünk..:))!

Örülnék, ha maga az odautazás nem lenne több, mint maga az egy hét nyaralás, szóval valami olcsó megoldás érdekelne..

Valamint volt már valaki a Residenz Bad Windsheim Hotel & Spa-ban? Mik az élmények, tapasztalatok?:)

Válaszokat köszönöm!!!


2010. máj. 1. 13:56
 1/5 anonim válasza:

én még nem voltam de szerintem a legolcsóban saját kocsival de ha az nincs akkor bussz vagy valami fapados



a legeslegolcsóban gyalog lehet:)

2010. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na igen, kerestem járatokat, de vagy én vagyok béna, vagy nincs erre alkalmas busz/vonat... :S

Gyalog a foglalás előtt egy 10 nappal már el kéne indulni.. :DDDDDD Szép kis nyaralás lenne! :))))

2010. máj. 1. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Az előző egy barom.. gyalog nem olcsó, mert hamar fáradsz sok kaja, pia kell és valahol aludni is kell..
2010. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nürnbergig eljutsz simán.. onnan vonattal is csak kb 1 óra, 1 átszállással.. körülményes, de ez az egyetlen járható út autó nélkül
2010. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Stoppoljatok... én ennek örülnék a legjobban a páromtól C:
2010. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!