Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tenerife vagy Zakynthos?

Tenerife vagy Zakynthos?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akik legalább az egyik szigeten voltak, de leginkább az összehasonlítás érdekel.


Ami fontos szempont: a tenger tisztasága/szépsége, mennyire bejárható a sziget egy egyhetes nyaralás alkalmával, árak, benyomás. Jöhet minden :)



2017. jan. 1. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Almát és körtét hasonlítasz össze. Annyi a közös bennük, hogy mindkettő sziget.

Tenerife egy kellemes kirándulóhely remek klímával nagyon messze, de nem fürdőhely és a tengert is nézni érdemes csak. Mindezt ősztől tavaszig.

Zakintosz egy tavasztól őszig sziget strandélménnyel, kirándulásokkal.

Olvass sokat, senki nem fogja megspórolni neked ezt az erőfeszítést.

2017. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Tenerife csodás! 3x mentem vissza.Az óceánban lehet fürödni még februárban is.Van fekete homokos és hagyományos partja is.És a Teide...csodás.Lent az óceánnál kellemes meleg, fent hideg...az árak jók, nincs náluk ÁFA.Delfin schow..is egyébb a loroparkban örök élmény kicsiknek,nagyoknak. Csak ajánlani tudom.
2017. jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elso kommentelonek: koszonom szepen a hozzaszolasodat! Napokat bujtam az internetet, rengeteget olvastam mindket szigetrol, de a legtobb iras inkabb eladni akarta nekem a szigetet, es kivancsi voltam a 'hetkoznapi emberek' velemenyere. Rengeteg helyen irtak Tenerifet remek strandolas celjanak nyaron, Te pedig epp ellenkezoleg. Ezert is jottem ide, miutan a neten olvasgattam, hogy mashonnan is kapjak infokat, benyomast! :)


A masodik kommentelonek: koszonom szepen a valaszodat! :)


Varom a tovabbi elmenyeket! :)

2017. jan. 2. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig fordíts arra figyelmet, milyen oldalakról tájékozódsz. Rengeteg hiteles útleírás, blog és fórum van ahol a témában elmélyülhetsz. Jól éreztél rá arra, hogy az egyik választóvonal a hiteles/nem hiteles közt az, hogy az utóbbi eladni akar neked. Ezek az oldalak pakolják tele a beszámolóikat szép színes fotókkal.

A nem kereskedelmiek közt is keresd azokat, akikről látszik, hogy profi utazók. Direkt nem fogok senkit reklámozni, a te dolgod hogy rájuk találj.

Hiszem, hogy eleve nem profi az, aki nyaranta egyszer utazik, akkor is a Kanári-szigetekre.

De hogy az ottani strandolástól elvegyem a kedvedet, mutatok egy tenerifei láva-strandot:

[link]

De ettől Tenerife még tényleg hihetetlenül jó hely.

2017. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, de nehéz kérdés... A kedvenceimet feszegeted! :)

Imádtam Zakynthost, sok klassz strandja van, gyönyörű. De azt kell mondanom, hogy Tenerife még színesebb. Megvannak a gyönyörű strandok , de ugyanakkor nagyon különleges és sokszínű, azt hiszem inkább Tenerifet ajánlom amiatt. Most jöttem haza, de a víz sem volt annyira brutálisan hideg mint gondoltam, szóval lehet benne fürödni bizonyos strandokon.

Egy kis ízelítő a videómból:

[link]


Üdv,

Bea

1 K M

2017. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!