Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet-e Münchenben is olyan...

Lehet-e Münchenben is olyan kártyát venni, amellyel olcsóbbak a múzeumok és a tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
Milyen tömegközlekedési bérletet lehet vásárolni 6 napra?

2017. jan. 12. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mindig meg tudod keresni az adott város városkártyáját (ez ad közlekedésre és belépőkre kedvezményt)

A 6 napos bérletet nem tudom...

2017. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ugye nehéz lett volna?

Ugyanígy megteheted németül, angolul, kínaiul, ahogy éppen jól esik.

2017. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, nekem meg lemaradt link, hogy a városkártyák.hu-n találod meg (sajnos, most nem tudom belinkelni vmiért (első vagyok)
2017. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző: KÖSZI, ez a városkártyás oldal nagyon jó! :)
2017. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező: szeretnék tisztázni egy félreértést, hogy ne maradjon tüske benned sem és bennem sem: 1-es,3-as válaszoló vagyok.

1-es válaszomban leírtam, hogy ezen az oldalon mindig megtalálod az aktuális várost és utána be akartam linkelni a városkártyák.hu oldalt, de sajnos lemaradt a link. Ezt a 3-as válaszomban jeleztem is Neked és ott megneveztem az oldalt, amit éppen akkor nem sikerült belinkelni vmilyen technikai hiba miatt. Én úgy éreztem, ezzel rendben is vagyunk (közben 2-es válaszoló is belinkelt egy hasonlót)

Erre privát levélben kapok Tőled egy ilyent:

"Nagyon ritkán használom ezt az oldalt, utazáshoz ez az első kérdésem, Azért, mert nem tudom, mit lehet itt régebbről megtalálni, még nem kell legorombítani..."


Nos, nem tudom, hogy én mivel gorombítottalak le? Nem látok semmi olyant a válaszomban, amiben kiosztanálak, sértegetnélek, stb. Biztos, hogy ezt nekem szántad? (1,3)

2017. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem szánta, én is megkaptam. De ettől még igazam van, a google-t, vagy bármilyen más keresőt egyszerűbb és gyorsabb használni, és nem lesz legorombítás. Aztán, ha ott nem találja, akkor kellene itt kérdezni.
2017. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező írta

"Én az "ugye nehéz lett volna" kérdésen kaptam fel a fejem..."

Nos, kérdező, ha a 2-es válaszolóval van problémád, akkor kérlek neki írd, a 2-es nél a privát levelet és ne nekem, aki semmit nem csináltam, mondtam. Kösz (1,3,5 vagyok)

2017. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ilsn kártyáról nem tudok... Itt kicsit más a tömegközlekedés rendszere vannak, vannak zónák és ahoz kell venni a jegyet/berletet ha 6napra mész, szerintem legjobban az 1hetes isaar card éri neg (2db zónára 15€ és akármennyit utazhatsz, ez a helyi heti bérlet)
2017. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, akkor lehet, hogy Neked is újat mondunk? :-)

most jobban volt időm ránézni a dolgokra - kétféle ilyen kártya is van: teljes zóna és belső zóna (közlekedés+múzeumok) - íme:

[link]

2017. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!