Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek a holland emberek?

Milyenek a holland emberek?

Figyelt kérdés

Hollandiai továbbtanuláson gondolkozom és kíváncsi lennék az ottaniak tapasztalataira.


Tényleg olyan távolságtartók? Mennyire tudnék szert tenni komolyabb barátságokra? Esetleg szerelem?


Angolul tanulnék, hollandul nem tudok. (Amszterdam vagy Rotterdam, még nem végleges.)



2017. jan. 12. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha angolul fogsz tanulni, akkor jó eséllyel alig lesz holland az évfolyamodban. Én ugyanígy vagyok Németországban, összesen van három német diák a harmincból, akik viszont teljesen jól elvegyülnek a multikultiban, egyáltalán nem különülnek el, és a csapatépítő programokon is rendesen részt vesznek, sőt segítenek is nekünk külföldieknek, ha gond van például hivatali ügyekkel.


Szóval szerintem amiatt ne stresszelj, hogy nehéz lesz barátkozni. Eleve nem gondolom, hogy ki lehetne jelenteni, hogy a hollandok ilyenek és olyanok. Persze nagy átlagban minden nemzetnek vannak jellemző tulajdonságai, de egyének szintjén ez úgysem számít. Vannak nyitottabb és kevésbé nyitottabb emberek és vannak jó fejek és parasztok mindenütt.

2017. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia!

a youtube-ba írd be, hogy Oh my vlog illetve az ohmybrush.com/

ezen az oldalon blogol és vlogol egy magyar lány aki már évek óta hollandiában él; most nemrég volt egy videó a lány barátaival, akik először jártak hollandiában és véleményt is mondtak róla

2017. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hollandok igaz kicsit hidegebbek, de csak elsőre tűnik úgy. Nagyon kedvesek és segítőkészek egyébként. Elképzelhető, hogy neked kell kezdeményezni, de amúgy nagyon életszerető, okos, kreatív és céltudatos emberek. Most a nagy átlagot próbáltam összefoglalni.

Semmi sem kizárt , a szerelem sem. :)


Ebben is lesz pár info:

[link]

Üdv,

1 K M

2017. febr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!