Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki szeretnék költözni Németors...

Ki szeretnék költözni Németországba, de hogy?

Figyelt kérdés

Szeretnék Németországban élni több okból is csak nem tudom hogy ez hogyan lehetséges és hogy hogy lenne észszerű .

Hol lakjak ?

Hol dolgozzak ?

Mikor kapom meg a Németállampolgárságot ?


Ebben szeretném ha segítenétek felvilágosítani mert erről a témáról semmit nem tudok



2017. jan. 30. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy csináltam, hogy kijöttem a már itt élő cimborámhoz nyelvtudás nélkül, elmentem egy gyárba rabszolgának, két hónap múlva saját albérletem volt, két év alatt megtanultam annyira a nyelvet, hogy már saját "rendes" állásom van. Így is lehet, csak kell hozzá ismerős + akarat a nyelvtanulásra (nem, nem fog rád ragadni).
2017. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hat figyelj végzettség nélkül nehéz kitűnni a tömegben ..

Meg aztan ott a 22es csapdája: munka nélkül nincs lakás, lakás nélkül nincs munka..


Menj ki ismerőshoz, vagy munkaközvetítővel. Nagyon sok sztori van fenn a neten, olvasd el oket, akkor mar előrébb leszel. Ha meg képzett vagy, vagy hiányszakmád van, sokkal könnyebb es egyszerűbb.


De azt ne felejtsd el, ha valamit el is akarsz erni kint, azon kívül hogy egy évben kétszer itthon jatszod a menőcsávót, tanulj meg minél jobban németül.

2017. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!