Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti hova mennétek el néhány...

Ti hova mennétek el néhány napra utazni?

Figyelt kérdés
Melyik Európai városba és mit néznétek meg? Melyik a kedvenc városotok és miért?

2017. febr. 6. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Európán belül is csakis egyik déli, kellemesebb éghajlatú városba.
2017. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Mi nem feltételes módban megyünk, hanem a gyakorlatban...
2017. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Róma, mert ott még nem voltam. Már sok helyen jártam. Kedvenc városom eddig Szentpétervár.
2017. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Spanyolország,azon belül Barcelona mindenképpen,a többi jönne akkor,ha ott lennék.Már évek óta vágyom oda,talán nyáron eljutok. :D

Berlin a kedvencem,imádtam!Tetszett,hogy sokan beszéltek angolul,mindenhol kb.Nagyon tetszett a Reichstag,a berlini fal és az állatkert meg az egész város feelingje.Visszamennék! :)

2017. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 nap múlva indulunk La Gomerára és Tenerifére. Sok volt a télből. :)
2017. febr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor. Ha pár napon belül "kell" elutazni, akkor olyan helyre mennék, ahova olcsó (vagy legalábbis megfizethető) a vonat vagy a busz. Pl Csehország, Horvátország, Ausztria, Lengyelország. De ha van időm repjegyet foglalni, akkor Belgium, Olaszország, Spanyolország, Franciaország, Németország.

Ezeket azért írtam, mert ezekre a helyekre olcsó eljutni. Amúgy, ha a pénzt nem nézzük, akkor én Törökországba, Portugáliába, Spanyolba, Olaszba, Szlovéniába, vagy a Balkánra mennék (leginkább Albánia, Montenegro, Macedonia).

2017. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néhány nap nálam városnézést jelent, nem vízparti nyaralást. Az út tervezése attól nagyban függ, h. ki kérdezi (hány éves, milyen fizikai kondícióban van, mi érdekli, mekkora a pénztárcája), és mikor szeretne/ tud utazni.

Nyáron klasszak az északi(bb), magasabban fekvő települések, kellemes városnézős idő van. Pl. áprilistól szeptemberig: Skandinávia, Anglia, Skócia, Írország, Németország, Ausztria, Csehország, Szt.Pétervár.

Tavassal + ősszel (mivel nyáron 'odakozmál' az ember a flaszterre), a déli országok városai: Velence+Verona+Padova, Firenze, Róma, Nápoly (+Ercolaneo/Pompei/Amalfi/Sorrento/Positano), Barcelona, Athén, Madrid, Lisszabon, Portó, Andorra, Szófia, stb.

Én a héten Londonba megyek, ősszel Párizsban voltam, tavasszal Stockholmban, előtte ősszel Bergamoban ill. Milánóban. Remélem, segítettem. Jó utat Nektek is!

2017. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
most télen, biztos délre mennék, Wizzair meg Ryanair ilyenkor elég olcsón adja a jegyeket, fürdőzni még nem érdemes, de én azt mondom inkább most nézném meg pl.: Barcelona, Lisszabon, Nápoly, Róma, Athén ... hasonló városokat, mint nyáron 40 fokban. Olyankor már inkább tengerpart, vagy északi városok, ahol viszont télen elviselhetetlen az időjárás, pl.: Helsinki, Tallin, Bergen, Oslo, Stockholm ...
2017. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!