Kezdőoldal » Utazás » Európa » 4 fiatal fiúnak melyik horváto...

4 fiatal fiúnak melyik horvátországi várost ajánljátok egy 4-5 napos nyári kiruccanásra?

Figyelt kérdés
A városnézés, és strand az első, de az éjszakai élet is fontos szempont. :)
2017. márc. 21. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi harman voltunk 17 evesen Trogirben es egy evre ra Dubrovnikben. Mindkettöt nagyon tudom ajanlani. Trogir kulturalisan nyujtott többet, Dubrovnikban meg hatalmasakat buliztunk es nagyon közvetlenek voltak a helyi, korunkbeli csajok is. Ez viszont több, mint 10 eve volt.


Pula, Rovinj es Porec varosait ket latogattam meg baratnömmel motorral. Gyönyörü tajak, fantasztikus utak (gondolom, ezek kevesbe erdekelnek) es szepek a varosok/tengerpartok is (szemely szerint sokkal kellemesebbnek talaltam, mint a spanyol vagy olasz partokat). Az ejszakaba nem nagyon mozdultunk ki. Finomakat ettünk, hosszu, romantikus setak a tengerparton...

2017. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Opatija, Pula, Vodice, de mindehol a belvarost ajanlom, mert hiaba kisebb varosok, az udoloteruletek messzebbre huzodnak, igy akar 3-5 km-re is lehettek a kozponttol. Zadar, Split nagyobb varosok, ott meg ha a belvarosban szalltok meg, akkor a part lesz messze. Ill. Zadar kellemes varos, de nem az ejszakai eleterol ismert.
2017. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!