Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tegyek, hogy ne féljek a...

Mit tegyek, hogy ne féljek a terroristáktól?

Figyelt kérdés
Berlinbe szeretnénk utazni a barátaimmal pár napra, városnézés, stb. De annyira félek, hogy újra valamilyen merényletre készülnek, hogy lemondanám az utat is. Sokan mondják, hogy ne gondoljak erre, de én a terrorizmust már egy társadalmi jelenségnek fogom fel, ami sajnos, ha tetszik, ha nem, egyre frekventáltabban van jelen nagyobb városokban, és Berlin a legveszélyesebb. :(

2017. ápr. 12. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem Berlin a legveszélyesebb, még Európában sem. Ha ez megnyugtat, sokkal nagyobb esélyed van rá, hogy elüt egy autó.
2017. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A terrortámadás nem egy gyakori halálok.
2017. ápr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

A statisztikák szerint nagyon kevesen halnak meg terrortámadásban, csak a sajtó nagyon felfújja az egyes eseteket, és ezért tűnnek félelmetesnek a terrortámadások.

Újabban a teherautóval tömegbehajtásos merényletek kezdenek elterjedni, de attól se kell félni, mert itthon is elüthet egy autó.

2017. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

"Mit tegyek, hogy ne féljek a terroristáktól?"


Szerintem semmit, mert a terroristáktól mindenki fél, sőt ajánlott is. Vagy te tudsz olyanról hogy valaki direkt keresi a terroristák társaságát, esetleg meginna velük egy kávét? A reakciód teljesen természetes.


Amúgy a Berlinbe utazástól én nem félnék..

2017. ápr. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Bujj az agy ala. Erdekes, attol nem felsz, hogy elcsap egy auto a repterre menet? Pedig arra sokkal nagyobb esely van am.
2017. ápr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Mostanában rendkívül jó esti tüntetések vannak Budapesten. Rengeteg a fiatal, nagy a tömeg, bulihangulat van.

Jó a buli, nem olyan nyuggerhangulatú, mint a fideSS által összetákolt ideológiában, amit itt előadtál utazás címszóval.

A résztvevők beszélnek nyelveket, utaznak a világban, némelyiküknek már érettségije is van. Tudom, hihetetlen ez számodra.

Gyere ki egyszer közénk csak úgy próbából. Szétnézel, lesz egy kis Európa hangulatod, aztán talán azt a rendkívül agymosott terrorosta-víziódat is levetheted.

2017. ápr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Korábban nem féltél? Mert 5-8 éve is ugyanennyi terrortámadás volt.
2017. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még csak 20 vagyok, nem nagyon utaztam. De biztosan akkor is féltem volna.
2017. ápr. 13. 11:52
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Szavazz a Fideszre meg olyan pártokat támogass akik elvetik a bevándorlás lehetőségét és akkor talán 50 év múlva eltakarodik minden buzulmán népség a környékről és olyan lesz Európa mint azelőtt hogy idejött volna ez a sok kecskebäszó senkiházi a korcs vallásukkal együtt.
2017. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem csak ne foglalkozz vele. Aminek meg kell történnie az úgy is meg fog, ezt nem te irányítod, viszont azt igen, hogy hogyan töltöd ki az addigi idődet.A rettegésre koncentrálsz vagy inkább arra ,hogy jól érezd magad azokkal akiket szeretsz?

Én ezt valahogy így fogom fel. Remélem érted ezzel mit akarok. Másrészt meg ha végre utazhatnék tuti eszembe se jutna ezen aggódni, túlságosan izgatott lennénk :D

2017. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!