Kezdőoldal » Utazás » Európa » Átverhetnek minket az utazási...

Átverhetnek minket az utazási irodák? Vissza igényelhető a pénz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a párommal befizettünk augusztusra egy görög nyaralást 10 napos kettőnknek 304 euro kedvezményes lényegtelen...Ugy kértük, hogy mindenképp csak mi ketten legyünk egy szobában saját fürdő,konyha.Először Olympic beach-et akartuk lefoglalni,de azt mondták nincs már szabad hely oké gondoltuk ennyi a nyaralás.5perc mulva visszahivott a hölgy és mondja h Leptokárián van még egy szabad hely...Elfogadtuk rendben szerződés elküldve befizetve.Most néztem át meg1x és azt irja, hogy 3 ágyas szoba.Hangsulyoztuk,hogy 2-en legyünk a szobában, elképzelhető, hogy lesz egy másik turista azon a 3. ágyon? Nagyon kellemetlen helyzet lenne mivel mégis pár vagyunk egy nyaralás ne arról szóljon, hogy nehogy ellopják a holminkat és stb.


Tudom először jobban át kellett volna olvasnom a szerződést és rákérdezni de bakker :( mar késő megesik. Nos, ma felhivjuk őket és ha azt mondják igen lesz 3. szemely akkor ha azt mondjuk köszönjük nem kérjük lemondjuk akkor, lehetséges a pénz visszatérítés? Hazudhatnám azt is, hogy x ok miatt nem tudunk akkor elutazni... tehát az a fő kérdés, hogy vissza tudják tériteni a pénzt?


2017. máj. 30. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Àtverhetnek igen, viszont ebben az esetben szó sincs ilyenről. Ti voltatok balfa*ok, hogy ebbe belementetek. Az utazàsi iroda mossa kezeit, ebben nem hibàsak, akàrhogyis szeretnèd. Egyèbkènt előfordulhat hogu senki nem lesz a szobában màs. Èn is voltam már 2 àgyasban egyedül. Olvastad a szerződèsed? Nincs ott olyan hogy 3 àgyas(2fős hasznàlat vagy bàrmi egyèb?)
2017. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg, hogy szándékoznak- e beköltöztetni valakit. Ha nem akkor o.k. ha igen, akkor esetleg vigyél magaddal ismerőst, vagy fizess pluszban a szobacseréért
2017. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mennyi o.stoba van itt! Dehogy tesznek be még egy embert,ilyen hülyeséget még nem is hallottam!Abban,ott csak TI lesztek! Foglaltam már le 4 ágyast is és tök egyedül voltam benne!

Amúgy meg tanulj,okosodj,egyénileg sokkal jobban jársz,főleg görögben! :)

2017. jún. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!