Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába utazok 1 hétre,...

Bulgáriába utazok 1 hétre, milyen tanácsaitok vannak? Olvastam, hogy kell egészségbiztosítás, ez mennyire igaz, illetve mennyire fontos, és hol lehet kötni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 03:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mondod ezt te, miután kétszer is ítélkezel ismeretlenül. Először a kommentelőt, ugye örök lúzernek, másodszor velem személyeskedsz, hogy milyen volt a magyar tanárom. Ne vedd sértésnek de ezek elég súlyos önértékelési zavarra utalnak. :)
2017. jún. 23. 16:59
 12/15 A kérdező kommentje:
Javaslom, hogy először a saját arcodból vegyél vissza, mielőtt csuklóból szórod az örök igazságokat :)
2017. jún. 23. 17:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Ráadásul a 10. válaszában sajat magát lúzerezi le ez a szerencsétlen, hiszen a 2. válaszoló is ő.
2017. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

A világért nem szerettelek volna megbántani. A te kérdésedre adtam volna egyfajta választ. Persze a te dolgod, hogy mennyit értettél meg belőle.

Sok sikert kívánok az utazásaidhoz.

És innentől én is azt ajánlom, köss biztosítást.

neked való...

2017. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Srác ne erőlködj, nagyon nem megy.

Legalábbis aki ennyit tud a biztosításokról, hogy biztos átverés, meg lehúzás, de személyeskedni azt tud, annak nem nagyon tudok mást javasolni mint sok iskolába járást még.

2017. jún. 23. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!